banner556

Trabzon'da plaj projesi başlıyor

Trabzon'da yapılacağı daha önce söylenen plaj için ilk kazma vuruluyor.

Trabzon 10.12.2020, 13:42
Trabzon'da plaj projesi başlıyor

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, vatandaşlar tarafından merakla beklenen plaj projesinin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu. Başkan Zorluoğlu, plaj çalışmalarının yarından itibaren başlayacağını açıkladı.   

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ortahisar ilçesine bağlı Yalıncak Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan 1 kilometrelik plaj alanını inceledi. Başkan Zorluoğlu’na incelemeleri sırasında, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur, Meclis Başkan Vekili Mehmet Karaoğlu, ilgili daire başkanları ve yüklenici firma yetkilileri de eşlik etti. 

ÖNÜMÜZDEKİ YAZ HİZMETE AÇILACAK 
Trabzon’a yakışır bir plajın önümüzdeki yaz sezonuna yetiştirilmesi için yüklenici firma yetkililerinden söz alan Başkan Zorluoğlu, “Yalıncak Plajı Projemiz hem yerli hem de yabancı misafirlerimiz için çok güzel bir dinlenme ve denizle buluşma noktası olacak. Bu bakımdan yüklenici arkadaşımızdan özellikle rica ediyoruz, burası vatandaşımızın beğeneceği, önem ifade eden bir yatırım olmalı. Yarından itibaren yapımına başlanacak olan projemizin süratle önümüzdeki yaz sezonuna yetiştirilmesini istiyorum. Ben bazı konularda çok hassas davranırım. Ekibime de hep söylüyorum, yapılan iş, işçiliği ve malzemesi itibarıyla çok düzgün, standartlara uygun olmalı. Çok küçük detaylara kadar bakarım. Burada devletin bir kuruşunu harcarken, standartlara uygun bir anlayışla çalışılmasını bekliyorum” ifadelerini kullandı. 

MAHALLE SAKİNLERİNE BİLGİ VERDİ 
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, inceleme yaptığı sırada alanda bulunan mahalle sakinleri ile de sohbet ederek, plaj projesi ile ilgili bilgi verdi.

Yorumlar (18)
Kemal 2 ay önce
Denize mayoyla, bikiniyle giren kadınlara kötü gözle bakılmazdı 30 yıl önce. Denizden uzaklaştıkça yobazlık artıyor. İnşAllah kadınlarımızın da rahatlıkla denize girdiği güzel bir plaj olur
iskorpit 2 ay önce
Halk plajımı olacak, otellere ait plajmı olacak.
Alptekin 2 ay önce
Devletin yani vatandaşın parasıyla plaj yapıp vatandaşa plajı paralı yapacaksanız, hiç yapmayın.
Ayrıca bu yapılacak plajların ordaki işletmeler için bir güzelleme olduğu düşüncesindeyim
Garip bir vatandaş 2 ay önce
Sayın başkanım sakın söğütlü sahiline bir çalışmaya yaparsınız yanlışlıkla aman ha. Yıllardır burda tiskiye ait bir arıtma tesisi var ama gel görki adam akıllı çalışmıyor sahilden pis suyu bırakıyor. Yıllardır hilton otel önünde çözülmeyen bir balıkçı barınağı sıkıntısı var burdaki balıkçılar olarak mal guvenliğimiz yok kötü hava koşullarında denizden gelirken sığınacak bir liman yok sayın başkan bunlarada bir çözüm bulsanız..
Cemil 2 ay önce
Yüzmek icin yomrayami gidcez ne alaka bu projeyi gün cemal projesine neden eklemediniz veya stadin etrafi yüzme kaliteli yüzme alani olurdu yok arkadas biz bunu basaramicaz yok artvine yapsaydik plaji
TS 2 ay önce
güzel hareketler bunlar. tebrik ederim
MUSTAFA 2 ay önce
trabzona plaj değil fabrikalar sanayi tesisleri yapın bu ne arkadaş bu zihniyetten ülkeye ne fayda gelir.gelmedi gelmezde bütün kaynaklarımızı dağa taşa yola betona asfalta gömdünüz acıkınca oturup yeriz kenarından artık
musty 2 ay önce
Kim bilir işletme sahibi kim olacak !
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@