7m


7m

hyundai

Trabzon'da Pazarkapı için son iki gün...

Başkan Genç'ten Pazarkapı'daki ticaret merkezleri için yapılacak ihale öncesinde önemli açıklama.

Trabzon 17.07.2018, 12:16 20.06.2020, 18:29
Trabzon'da Pazarkapı için son iki gün...

Ortahisar Belediyesi'nin Pazarkapı Kentsel Tasarım Projesi'nin ikinci etabı kapsamında inşa ettiği ticaret alanlarının ihalesine katılmak isteyen girişimciler için son iki gün... Ticaret alanları 19 Temmuz 2018 Perşembe günü açık artırma usulüyle ihaleye çıkarılacak. 

Projeyle ilgilenen vatandaşlar inşa edilen 61 dükkan ile 16 ofis alanının satışıyla ilgili Ortahisar Belediyesi'nin Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü'nden ihale tarihinden bir gün öncesine kadar satış dosyası alabilirler. 

Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Trabzon'un yeni cazibe alanı olacak Pazarkapı'nın ticaret, konut ve sosyal donatı alanlarıyla çok modern bir çehreye kavuşacağını söyledi. Pazarkapı Projesi'ni ticaretin kalbinin atacağı yer olarak tanımlayan Başkan Genç, "İlçemizin nüfus  yoğunluğunun en çok olduğu yerleşim birimlerinden biri olan Pazarkapı ticaret için oldukça elverişli bir konumda yer alıyor. Her geçen gün artan nüfus yoğunluğunu ve diğer yandan artan turizm ticaretini dikkate alırsak burada inşa ettiğimiz ticaret alanlarının değerinin de bunlara bağlı olarak arttığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabiri caizse, projeler tamamlandığında Pazarkapı ticaretin kalbinin atacağı yer olacak. O nedenle bütün girişimci vatandaşlarımızı 19 Temmuz Perşembe günü yapacağımız ihaleye katılmaya davet ediyoruz." diye konuştu. 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@