Trabzon'da o parkın ihalesi yapıldı

Beşirli Spor Temalı Park’ın yapım ihalesi gerçekleştirildi.

Trabzon'da o parkın ihalesi yapıldı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılacak olan Beşirli Spor Temalı Park’ın yapım ihalesi 26 Ekim’de gerçekleştirildi. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Yasal ihale sürecinin tamamlanmasıyla başlayacağımız çalışmalarla Beşirli sahilinde 55 dönümlük alanı yeşilliğin içinde mükemmel bir spor aktivite ve yaşam alanı haline getireceğiz” dedi.

Ortahisar ilçesinin Beşirli Mahallesi’ne çok önemli bir sosyal ve sportif alan kazandıracaklarını kaydeden Gümrükçüoğlu, “9 sene önce bu alana diktiğimiz fidanların çok güzel ağaçlar haline geldiğini görmek bizleri çok sevindiriyor. Şimdi burada yapacağımız çalışma ile Trabzon’umuz yeşilliklerin içinde çok güzel bir spor aktivite ve yaşam alanı kazanacaktır. Konuyla ilgili proje çalışmalarımızı tamamlayarak yapım ihalesinin tarihini belirlemiş durumdayız” diye konuştu.

Beşirli Spor Temalı Park Projesiyle ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Gümrükçüoğlu şunları kaydetti: “Burası ailelerimizin çocuklarıyla rahatlıkla zaman geçirebileceği, eğitici ve öğretici bir alan olacaktır. Bu alanda sosyal tesis, yürüyüş yolu parkuru, açık alan (fitness alanı), mescid ve şadırvan, bisiklet yolu parkuru, kamelyalar, açık alan-masa tenisi, oturma dinlenme alanları, çocuk oyun alanı, açık alan-satranç, engeli çocuk oyun alanı, basket ağacı, kaykay pisti ve otopark alanı bulunacaktır. Yapım ihalesinin ardından başlayacağımız çalışmaları inşaAllah kısa sürede tamamlayarak bu önemli hizmeti şehrimize kazandırmış olacağız. Hayırlı uğurlu olsun.”

Trabzon'da o parkın ihalesi yapıldı

Trabzon'da o parkın ihalesi yapıldı

Trabzon'da o parkın ihalesi yapıldı


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
YAŞAR AKBULUT
YAŞAR AKBULUT - 3 ay Önce

Sayın yetkililer parkları bırakında Allah rızası için şu Çukurçayır 'in yol problemini çözün "Gidemediğin yer senin degildir "

Meryem Mollaoğlu
Meryem Mollaoğlu - 3 ay Önce

Cukurcayir boztepe yoluna cozum bulun ve otobuslerin artmasi sart

Kaan yazici
Kaan yazici - 3 ay Önce

Katılıyorum yasaer beye

6161
6161 - 3 ay Önce

Karadeniz sahil yoluna sosyal aktivite yuruyus yolu yapilmali belediyelerin isletme yerleri olmali cok guzel bir proje olur denize cok fazla girilmiyor zaten en azindan bu anlamda guzeliklerini yasamak lazim belediye artik calis

Tolga
Tolga - 3 ay Önce

Ya otobüsleri arttırın ya da hafif raylı sistemin yapımına başlayın artık. Seçime kadar başlanmazsa belediyeyi unutun.

Fethi
Fethi - 3 ay Önce

Bırakın artık park bahçe işlerini bu şehrin otopark ve yol gibi bir çok sorunu var.Artı toplu taşıma yeterli değil.İlçelerin bazılarında temiz su sorunu var.Turistlik yerler perişan.Ha ille de park yeri diyorsan karlık tepesin de yazın mangal yapılacak bir yer yapın derim serin serin piknik yaparız.

Ali Aktaş
Ali Aktaş - 3 ay Önce

Parklar elbette bizim için Allah razı olsun.Ancak selametlik Asım Aykan dan sonra bu iki nolu beşirlinin yollarına bir Allahını seven baksa bıktık köyde olsak taha düzenli olurduk

Handan arslan
Handan arslan - 3 ay Önce

Evinizde rahat edemeyin çıkın belediyenin yaptığı parkta oturun.. 1 avuç Trabzona 10 senedir veremediniz dogalgazı rahat oturun parkta biz bere takar uyuturuz çoluk çocugumuzu....


banner443