7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzon'da minibüs fiyatlarına da zam geldi!

Trabzon'da dolmuşlarla beraber minibüslere de zam geldi.

Trabzon 04.07.2022, 17:23
Trabzon'da minibüs fiyatlarına da zam geldi!

Trabzon'da dolmuşlara gelen zamla beraber, ilçelere hizmet veren minibüslere de zam geldi.

Trabzon il sınırları içerisinde faaliyet göstermekte olan M, D ve S plakalı dolmuşların tarife ücretlerine zam yapıldı.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Trabzon il sınırları içerisinde faaliyet göstermekte olan M, D ve S harf grubu dolmuş tarifelerine akaryakıt fiyatlarının artması sebebiyle zam yapılması gerekliliği hâsıl olmuştur. Bu kapsamda Ortahisar’da sivil 5 TL’den 6.50 TL’ye, öğrenci ise 4 TL’den 5 TL’ye yükseltilmiştir. Diğer ilçelerde uygulanacak yeni tarife ekte sunulmuştur” ifadeleri kullanıldı.

Yeni dolmuş fiyatlarını görmek için tıklayın...

İşte yeni Minibüs fiyatları:

Y


Yorumlar (4)
61Trabzon 2 ay önce
Akaryakıt fiyatları düşerken yapılan zam çok az en az 10 lira olması gerekiyordu ayrıca dolmuşlarda 12 kişilik yolcu sayısı sınırsız olmalı klimalar kesinlikle açılmamalı sıcaklarda kapı açık bırakılması gerekiyor fazla yolcuya kapı açık gidilmesini görmeyen yetkililerin herhalde şöförler odası ile bi anlaşması var insan sağlığı ile oynanıyor ne hikmetse hiçbir yetkili bunu görmek istemiyor
Serkan 2 ay önce
Vakfıkebir :) ben bu kadar pahalı bir yer görmedim ayıp ayıp esnaflık yapacak meziyet bir çoğunuzda yok. O fiyatlar ne öyle köy yeri ama İstanbul'dan pahalı.
ODD 2 ay önce
İLÇELERİN FİYATLARI GÖZÜKMÜYOR LİSTEDE TEKRAR GÖNDERİRMİ SİNİZ.
OF61 1 ay önce
Bu zammi IBB yapsa mangalda kül birakmayan cakma yaratiklar hadi simdi cikinda zamlara isyan edin.Trabzon bir uctan bir uca 10 km yok istanbulda sehrin capi 40 km ayni fiyat nerde Ekreme havlayanlar NEDEN zam yaptiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@