banner556

Trabzon'da Millet Bahçesi genişletiliyor

Trabzon'da Millet Bahçesi'nin genişletilmesine karar verildi

Trabzon 02.04.2020, 09:58
Trabzon'da Millet Bahçesi genişletiliyor

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile telekonferans görüşmesi gerçekleştirdi.

Görüşmede TOKİ'nin yapımını gerçekleştirdiği Millet Bahçesi alanının genişletilmesine karar verildi.

Toplantıda Orman İşletme Müdürlüğüne ait lojmanların TOKİ’ye devredilmesi ve TOKİ’nin o alanı 2’nci etap olarak ‘Millet Bahçesi’ne katması noktasında mutabık kalındı. 

Böylece eskiden Avni Aker, Yavuz Selim Sahası ve 19 Mayıs Spor Salonu'nun olduğu bölgede yapılması planlanan Milelt Bahçesi'ne Orman İşletme Müdürlüğüne ait lojmanların olduğu alan da eklendi.

Yorumlar (16)
Memişoğlu 11 ay önce
Bize iş aş fabrika çalışma yerlerı iş alanları Lazım bahce değil kızım uç yıl oldu ünüversiteyi bitireli bırazda iş yerleri ıstıhdam alanları oluşturunda bu gencler hayata küsmesınler çalışsınlar
Serkan Mert 11 ay önce
Yorumunu beğenmeyen, kaymak torpilli, KPSS sınavına girip eksi çeken ademoğlu..
rumuzyok 11 ay önce
Efendimiz , “Halkimizin yatip yuvarlanacagi millet bahceleri yapacagiz “ Demisti.Metropol kentlerde bunu kismen anlayabiliyorum ama trabzon gibi denizi, sahili, ormani,bahcesi,yaylasi kisacasi reisin deyimiyle “yatip yuvarlanacak” bir cok alani olan bir sehirde millet bahcesi gereksiz bana gore.Ya ne yapacaadi adam diyenler icin ; Sehrin sehirici yollari elden gecirilebilirdi trafik azaltilabilirdi , Merkezds adam gibi denize girilebilecek bir HALK plaji olusturulabilirdi veya insanlara faydali olabilecek kulturel -sanatsal etkinlik alanlari kazandirilabilirdi.Yatip yuvarlanmaktan daha faydali seyler yapabilirdik.saygilar
rumuzyok 11 ay önce
Faruk bey gercekten yatip yuvarlanmayi arzu ettiginizi bilmiyordum.O halde millet bahcesi size hayirli olsun.
Faruk 11 ay önce
Trabzon,un merkezinde, insanların yatıp yuvarlanacağı neresi var? Bana gösterebilir misiniz?
M. M 11 ay önce
Trabzon futbolunun efsane futbolcuların çıktığı yavuz Selim futbol sahası yıkıp trabzonda futbolu bitirme noktasına getiren düşünceleri kınıyorum. Bu genişletilme inşAllah rant için yapılıyordur. Biz bu kentte yaşıyoruz. Zamanı geldiğinde amatör spora yapılanlar asla unutulmayacaktır
eyüp kul 11 ay önce
bir yıl önce yenilenen orman lojmanlarına harcanan para bu milletin parasıdır. bunun hesabını kim verecek.. bu ne vurdum duymazlıktır.
Misafir 11 ay önce
Yıkılacağı söylentileri olmasına rağmen bile bile orman lojmanlarına trilyonları harcayanlara hesap sorulmayacak mı? Yazık değil mi o paralara?
Memişoğlu 11 ay önce
Bize iş aş fabrika çalışma yerlerı iş alanları Lazım bahce değil kızım uç yıl oldu ünüversiteyi bitireli bırazda iş yerleri ıstıhdam alanları oluşturunda bu gencler hayata küsmesınler çalışsınlar
Hüseyin 11 ay önce
Bu işsizlikte iyi oldu millet bahçesi inşAllah yeşili boldur otu ağacı
Nuray 11 ay önce
Cok acil lâzımdı gec kalındı.Fabrikada neymiş kentsel dönüşüm neymiş.Akcaabat n.pulathene mh.50 ve 60 yıllık evler kentsel dönüşüme girsede olur girmesede.Trabzon Aydınlıkevler tanjant yolüstü gecekondu gibi kentsel dönüşüme girsede olurgirmesede.nokta.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@