banner556

Trabzon'da koronavirüse karşı önlemler sıkı tutuluyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Koronavirüse karşı işi sıkı tutuyor.

Trabzon 22.03.2020, 12:28
Trabzon'da koronavirüse karşı önlemler sıkı tutuluyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarına devam ediyor. 

Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, her gün çok sayıda yolcunun kullandığı Trabzon Havalimanı’nda dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdi. Çalışma sırasında havalimanında bulunan yolcular, gösterilen hassasiyet nedeniyle Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu başta olmak üzere ekiplere teşekkür ettiler. 

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri de cadde ve sokakları titizlikle yıkamaya devam ediyor. Ekipler Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Numune Kampüsü ve Fatih Devlet Hastanesi’nin çevresini deterjanlı su ile yıkadı. 

ÇALIŞMALARIMIZ ARTARAK DEVAM EDİYOR 
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, tüm dünyayı tehdit eden koranavirüse karşı üst düzey tedbirler aldıklarını belirterek "İlk günden itibaren şehir merkezinde ve ilçelerde yoğun dezenfeksiyon ve yıkama çalışması yapıyoruz. Hizmetlerine devam eden kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere gelen talepler doğrultusunda da dezenfeksiyon çalışmalarımız artarak devam ediyor. Biz tüm önlemleri alsak da vatandaşlarımızdan zorunlu olmadıkça seyahat etmemelerini ve evden çıkmamalarını istirham ediyorum. Lütfen hem kendi sağlınız hem de sevdikleriniz için evde kalın” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@