Trabzon'da koronavirüs hastası bekçi ve polise saldırdı

Trabzon'da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ederek sokağa çıkan Covid 19 hastası ve arkadaşları bekçi ve polise saldırdı.

Trabzon 02.01.2021, 13:53 04.01.2021, 12:23
Trabzon'da koronavirüs hastası bekçi ve polise saldırdı

Trabzon’da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden Korona virüs hastası ve dört arkadaşı kendilerine işlem yapan polis ve bekçiye saldırdı.

Edinilen bilgiye göre, Trabzon’un Akçaabat ilçesi Nefsipulathane Mahallesi’nde dün akşam meydana gelen olayda sokağa çıkma yasağını ihlal eden Korona virüs hastası O.Ç. adlı şahıs ile dört arkadaşı kendilerine adli ve idari işlem yapan bir polis memuru ile bekçiye saldırarak tehdit ve hakarette bulundu. Korona virüs testi pozitif olan ve evde gözlem altında olması gerekirken sokağa çıkarak karantinayi ihlal ettiğinden kendilerine işlem yapan bir polis memuru ve bekçiye saldıran O.Ç. adlı şahsın ifadesinin karantina bitiminde alınacağı öğrenilirken, arkadaşları ise gözaltına alındı. Adli işlemlerin sürdürüldüğü bildirildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Yorumlar (5)
Rastas 2 hafta önce
Bu tarz haberler akçaabat yada adana dan geliyor hep.
Sertar 2 hafta önce
Güvenliğin basifliği devlet okadar para yetki veriyor size küçüçük bi yerde 3-5 çabulçu size meydan okuyor ve haber yapılıyor. Siz bunlarla baş etemiyorsunuz. Kimlere emanetiz. Vah memleketin haline.
Artan 2 hafta önce
Vur emri ver güvenliğe bak azılı canavarlar bile nasıl uysallaşıyor. Devlet olarak sen Amerika ve Avrupa’dan daha akıllımısın. Güvenlik be adalet sert kanunlar yada yüksek ilimle olur. Biz ilimde ilerleyene kadar sert kanun uygulamalıyız.
Nihat 2 hafta önce
Ölüme tam tesebbüs.
Doğrucu 2 hafta önce
Kolluğun zor kullanma yetkisini biraz serbest kılmak ve her şikayette kolluk personelini savcı karşısında ifade vermek zorunda bırakmayan bi çözüm bulsa siyasiler bakın her şey nasıl yoluna girer

Gelişmelerden Haberdar Olun

@