Trabzon'da köpeklerin saldırdığı tavuklar telef oldu

Trabzon'da köpekler tavukları telef etti.

Trabzon 17.06.2021, 10:10
Trabzon'da köpeklerin saldırdığı tavuklar telef oldu

Trabzon'da sokak köpekleri kümese saldırdı, 100 tavuk telef Oldu.

Akçaabat’ta Sokak köpeklerinin saldırdığı kümesteki 100 tavuk telef oldu.

Olay Akçaabat Söğütlü mahallesinde meydana geldi. Sabah saat 04:00 sıralarında 15’e yakın olduğu belirtilen sokak köpeği, 2 farklı tavuk kümesine tel örgüleri aşarak girmeyi başardı.

İçeri giren köpekler,70’i yumurtlayan 100’e yakın  tavuğu boğarak telef etti.

Tavukları telef olan ve mağdur olduğunu dile getiren kümes sahipleri zararlarının büyük olduğunu dile getirerek, sokak köpeklerine tedbir alınmasını istediler.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
şenol 2 ay önce
bu sokak hayvanlarının ana beslenme kaynakları çöp konteynırları idi,çop konteynırları yer altına alınınca sokak hayvanları aç kaldı,haliyle hayvan beslenmek için,besin bulmak için var olana saldırıyor,özellikle bu civarlara çok sık köpekler bırakılıyor,hayvanlar aç,belediyeler bu konuda yardımcı olmalı,yem konusunda noktalar oluşturulup hayvanların buralardan beslenmesi sağlanıp,vatandaşın bakdığı hayvanlara zarar vermemeleri sağlanmalı,hayvansever olarak naçizhane bir tavsiye
murat 2 ay önce
öncelikle geçmiş olsun ama şu ''sokak köpeklerine önlem alınsın'' lafını sevmedim. yıldızlı söğütlü civarındaki sokak hayvanları için bir kaç nokta da besleme noktaları mevcut. bildiğim kadarıyla oralardaki sokak canlıları da çok saldırgan değiller.istisna var mı bilemiyorum. ama sevgili üreticileri kardeşimizden ricam lütfen tavukların kümesini sokak köpeklerinin bu hale getiremeyeceği şekilde sağlam yapmasıdır..
Mehmet Köseoğlu 2 ay önce
Büyük bir ihtimalle sansardır, köpek işine pek benzemiyor.
Tuğçe 2 ay önce
3 kuruş para için dilsiz, kendini savunamayan canlıları hedef göstermeye utanmıyor musunuz gerçekten hiç mi yüzünüz kızarmıyor sizin ya hu?!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@