Trabzon'da kentsel dönüşümde 'tavla' keyfi

Trabzon'da kentsel dönüşüm yapılan alanın yanında tavla oynayanlar dikkat çekti.

Trabzon 28.03.2017, 15:29 28.03.2017, 15:48
Trabzon'da kentsel dönüşümde 'tavla' keyfi

Trabzon'da Zağnos Vadisi 2. etap kentsel dönüşüm projesi çalışmaları kapsamında yıkımlar sürerken, çevrede yaşayan vatandaşlar yıkımlara aldırış etmeden günlük hayatlarını sürdürüyor. 


Bu duruma belki de en güzel örnek yıkımlar sırasında bölgeden geçmekte olan Trabzon Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler çalışanı Hüseyin Yurdakul'un objektifine yansıyor. Yurdakul'un deklanşöre bastığı o an ise bu durumu belkide en iyi anlatan görüntü olarak karşımıza çıkıyor. 

Trabzonlu 2 kafadar ve yanlarındaki arkadaşları, kendilerini oynanan tavlaya o kadar kaptırmış olacaklar ki arkalarında çalışan iş makinesine ve çıkardığı gürültüye hiç aldırış etmeden gözlerini bir an olsun tavla tahtasından ayırmıyor. 


Trabzon'da kentsel dönüşümde 'tavla' keyfi 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
ayhan 4 yıl önce
Trabzon güzel şehir ama inanılmaz kötü evleri var. Dışarıdan gelenler 3. sınıf fakir ülke şehrini andırıyor. Hele o çömlekçi boz tepe mevkilerindeki evler inanılmaz kötü. Neyse ki her sene kentsel dönüşüm ile o çürük binalar tek tek azalıyor.
tuncer yıldız 4 yıl önce
Ünlü düşünür Ali Osmanın dediği gibi gomuşim o havalara
ömer 4 yıl önce
Trabzon Türkiye deki çoğu şehirden çok güzel bikaç yerde kentsel dönüşüm gerekli.Siz bide Bursa yı görün beton kent haline gelmiş yapılaşma çok kötü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@