Trabzon'da kendini savcı olarak tanıtıp dolandırdı

Kendilerini Cumhuriyet Savcısı ve polis olarak tanıtarak dolandırıcılık yapan 4 kişi Trabzon dahil 4 ilde yapılan ortak operasyonla yakalandı

Trabzon 27.10.2020, 12:01 27.10.2020, 17:04
Trabzon'da kendini savcı olarak tanıtıp dolandırdı

Türkiye’nin farklı illerinde kendilerini Cumhuriyet Savcısı, hakim, polis olarak tanıtarak vatandaşları dolandıran 4 kişi 4 ilde yapılan ortak operasyonla yakalandı.

Kendilerini Cumhuriyet Savcısı ve polis olarak tanıtarak bir kişiden bir miktar para alarak dolandıran 4 kişi Trabzon, Adana, İstanbul ve Kocaeli illeriyle ortaklaşa düzenlenen operasyonla ele geçirildi. Olayla ilgili göz altına alınan 4 şüpheliden 3’ü çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.
Edinilen bilgiye göre, kendilerini Cumhuriyet Savcısı ve Polis olarak tanıtan şahıslar “Adınız FETÖ/PDY soruşturmasına karıştı” diyerek müştekiden bir miktar para alması suretiyle meydana gelen Nitelikli Dolandırıcılık olayı ile ilgili olarak Trabzon, Adana, İstanbul ve Kocaeli illeriyle ortak yürütülen çalışmalar sonucu 4 şahıs yakalandı. Yapılan arama sonucu 20 bin Euro para ile 1 otomobil ele geçirilirken, 4 şüpheliden 3’ü çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

Yorumlar (4)
davut 1 ay önce
Akıllansaydık 18 yıldır bizi yönetenleri değiştirirdik
Davut 1 ay önce
Siyasetle ne alakası var haber başlığı akıllanmıyoruzdu. Dolar 8.15, altın 501 lira olmuş. Akıllı olsak böylr olmazdı diyorum.
caner 1 ay önce
Siyasetiniz batsın, bunu okuyan bir insanın böyle bir yorum yapması için psikolojisi çok bozuk olmalı. Kendi dünyanızı hareketlendirin biraz, gidin gezin, siyaseti bırakın bir kenara
Kazım Tiryaki 1 ay önce
Dolandırıcılıkta prim nerde varsa (!) sahtekarlar orda.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@