vardallar

Trabzon'da kaza trafiği kilitledi

Trabzon'da meydana gelen trafik kazası sonrası trafik kilitlendi.

Trabzon 14.10.2021, 08:27 14.10.2021, 08:58

Trabzon'un Ortahisar ilçesi Çömlekçi mevkiinde dalçıkta gerçekleşen zincirleme kaza sonrası trafik kilitlendi.

Rize İstikametinde gerçekleşen ve 10'dan fazla aracın karıştığı belirtilen kaza nedeniyle araç kuyrunları tanjant üzerinde Beşirli Mahallesi'ne kadar uzandı.

Trabzon'da kaza sonrası trafik adeta felç oldu ve tüm yollar kilitlendi. 

Yapılan yoğun çalışmalar sonrasında kaza yapan araçların yoldan kaldırıldı ve yol yeniden trafiğe açıldı. Devam eden yoğunluğun giderilmesi için trafik ekiplerinin yoğun şekilde çalışıldığı belirtildi.

Ayrıntılar geliyor...


Yorumlar (10)
ismail 1 hafta önce
20 yıldır çömlekçi tüneline ve de sahil yoluna bir tek alternatif üretemeyen müthiş iktidar şehiri bir delikten kurtaramadı... çömlekçide kaza oluyor şehirdeki ara sokaklar dahi tıkanıyor. kılını kıpırdatan yok.
murat 1 hafta önce
görüntülere bakarsak yağışlı zemin ve araçların çarpma şeklinden takip mesafesi olmadan gittikleri belli. ama tüm bunlar bu şehrin yol sorununu göz ardı etmeyi açıklamıyor. bu şehirde transit yol ile şehir içi yolu ayırmadığın sürece bunları hep yaşayacağız. batum a uluslararası mal taşıyan nakliye tırı da aynı yolu kullanıyor havalimanına yolcu götüren taksi de...
erdal 1 hafta önce
bu kazayı, trafik kurallarını ihlal ederek yapmışsa o arkadaşa hakkımı helal etmiyorum.
KOÇ 61 1 hafta önce
Öncelikli İşler dururken göstermelik işlere paraları harcarsan sonuç bu işte.işimize evimize gitmek için girmediğimiz çakal yolu kalmadı birde var olan yola asfalt bile dökmüyorlar REZALET REZALET REZALET.
erdal 1 hafta önce
trafik konusu cesaret işi erdoğdu atapark yolu kapalı atapark erdoğdu yolu boş büyükşehirlerde hemen bir şeridi tıkalı olan lehine açıyorlar burada bu yapılabilirdi. ayrıca trabzonda hangi yollar tıkalı canlı yayında bunu göremiyoruz yol trafiğini anlık görmemiz lazım bu konu emniyet ve belediye çözmeli yol durumunda vatandaşın anlık bilgisi olmalı
Ali KAYA 1 hafta önce
Yaptığımız duble yolları kullanın. Başkalarının yaptığı yolları kullanırsanız olacağı budur!
iskorpit 1 hafta önce
Kesinlikle 50 km hız kesici sabit radar koyulmalı o yola.....
trafikçi 1 hafta önce
en başta ki ford focus arkadaki dobloya makasa girmiş çok net sonrası ip söküğü gibi gelmiş. Şu çömlekçi değirmenderede sol şeriti 60 ile işgal edenlerin suçu. Ford sürücüsü sabırsızlık edip solu yavaş giderek işgal eden araca makasa girdi çok çok büyük ihtimal çünkü dobloyu burundan yakalamış.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@