7m


7m

hyundai

Trabzon'da kaza günü!

Trabzon'da bugün bir çok kaza meydana geldi. Kazalarda ölüm ve yaralanmalar meydana geldi.

Trabzon 22.05.2020, 20:31 22.05.2020, 20:56
Trabzon'da kaza günü!

Haber61 Haber Servisi

Trabzon'da bugün uzun dönemdir en çok trafik kazası olan günlerden biri yaşandı. Ölümlü ve yaralanmalı kazaların yanı sıra maddi hasarlı kazalar da meydana geldi. Kazalarda toplamda bir kişi yaşamını yitirirken 12 kişi ise yaralandı.

1 ÖLÜ 4 YARALI

Günün en acı kaza haberi Ortahisar Mahallesi'ne bağlı Kutlugün Mahallesi'nde meydana geldi. Bir kamyon, yolcu indirmekte olan dolmuşa çarptı. Kazada 1 kişi yaşamını yitirirken 4 kişi ise yaralandı.

Haberin detayları için tıklayın

8 YARALI

Bir çok yaralının olduğu diğer kaza Akyazı Tüneli'nde gerçekleşti. Kamyonet ile minibüsün çarpışmasıyla meydana gelen kazada 8 kişinin yaralandığı bildirildi. Kaza nedeniyle tünelde uzun süre trafik akışı aksadı.

Haberin detayları için tıklayın

2  YARALI

Yaralananların olduğu son kaza ise Ortahisar İlçesi'ne bağlı Yeşiltepe Mahallesi'nde meydana geldi. Bir otomobil ile servis aracının karışıtğı kazada 2 kişi yaralandı. Kazada servis aracı devrilirken iki araçta da ciddi maddi hasar meydana geldi.

Haberin detayları için tıklayın

MADDİ HASARLI KAZALAR

Gün içerisinde yine haber merkezimize bir çok kaza ihbarı geldi. Çoruh Elektrik'e ait bir ekip aracı Esentepe Mahallesi'nde kaza yaptı. Kazada ekip aracı maddi hasar aldı.

Ayrıca Kaşüstü'nde bulunan alt geçitte Rize yönünde ilerleyen bir minibüs yoldan çıkarak duvara vurdu. Araçta maddi hasar meydana gelirken yaralanan olmadığı bildirildi.

Trabzon'da kaza günü!

Sizler de Haber61 Haber Servisi'ne şahit olduğunuz kazaları veya haber olduğunu düşündüğünüz bilgileri aktarabilirisiniz. Haber61'e aşağıdaki ihbar hattı ve instagram ile facebook adresleri üzerinden bilgi gönderebilirsiniz;

Whatsapp İhbar Hattı: 0532 456 71 41

Resmi Haber61 Facebook Hesabı

Resmi Haber61 Instagram Hesabı


Yorumlar (3)
Ali 2 yıl önce
Hep söylüyorum şirket aracı diye hor kullanan bas gaza gitsin diyerek trafiği alt üst eden şirket çalışanların devlet eliyle denetlenmesi gerek, özel sınava tabi tutulsun, bu işi şirketlere bırakmasınlar onların tek derdi eleman gitsin gelsin de nasıl yaparsa yapsın birşey olsa kaza yapsa sigorta var araç kiralık tabi problem yok onlar için ama olan trafikte ki diğer sürücülere oluyor.
Sıradan Vatandaş 2 yıl önce
Belliydi bugün insanlarımız çok acele ediyor.
Nejdet 2 yıl önce
DİREKSİYON BAŞINA OTURAN ENSEVDİĞİ OYUNCAĞI İLE OYNUUORUM SANIYOR! YOLLARI BOŞ BULDUM DİYEN ACEMİ GEÇİYOR DİREKSİYONA SONRASI ÖLÜM MAKİNESİ...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@