banner526

banner513

Trabzon'da kanser hastası vatandaşın sorunu böyle çözüldü

Kanser tedavisi gören ve akülü arabası ile çakıllı yolda gitmekte zorlanan Baki İskefiyeli isimli vatandaşın yol sorunu çözüldü.

Trabzon 31.05.2020, 09:34
Trabzon'da kanser hastası vatandaşın sorunu böyle çözüldü

Trabzon’un Akçaabat ilçesi Derecik Mahallesi Uğurlu köyünde ikamet eden ve kanser tedavisi gören Baki İskefiyeli isimli vatandaşın bozuk yol nedeniyle akülü arabasını kullanamaması üzerine yeğeni Tuncay İskefiyeli, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na sosyal medya üzerinden mesaj attı.  
 
BAŞKAN ZORLUOĞLU CEVAP VERDİ
Yeğen Tuncay İskefiyeli, Başkan Zorluoğlu’na gönderdiği mesajda “Başkanım amcam kanser tedavisi görüyor. Güneşli havalarda dışarı çıkıp akülü arabasını sürebiliyor fakat yol çakıllı olduğu için çok zorlanıyor, bazen de düşüyor. Sizden 500-600 metrelik yolun asfaltlanmasını rica ediyor” ifadelerini kullandı. Mesaja hemen cevap veren Başkan Zorluoğlu, konuyu ilgili kişilere ilettiğini belirtti.
 
YOL 2 GÜN İÇERİSİNDE ASFALTLANDI
Başkan Zorluoğlu’nun talimatı ile harekete geçen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, 2 gün içerisinde yolu asfaltladı. Ekiplerin yaptığı asfaltlama çalışmalarını dikkatli gözlerle izleyen Baki İskefiyeli, “Yeğenim fotoğrafımı çekti ve Büyükşehir Belediyesine gönderdi. Allah razı olsun belediye bize hemen yardımcı oldu. Yol bozuk olduğu için arabamla gidip gelemiyordum. İnşallah bundan sonra daha rahat gezebileceğim. Mesajımıza hemen cevap veren ve yolumuzu asfaltlatan Başkanımız Murat Zorluoğlu’na teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Trabzon'da kanser hastası vatandaşın sorunu böyle çözüldü

Trabzon'da kanser hastası vatandaşın sorunu böyle çözüldü


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@