7m

Çapkınoğlu

Trabzon'da Jandarma komutanı gözaltına alındı

Trabzon'da Jandarma Komutanı FETÖ/PDY operasyonu kapsamında gözaltına alındı.

Trabzon 23.08.2017, 18:08 24.08.2017, 12:40
Trabzon'da Jandarma komutanı gözaltına alındı

Trabzon'un Maçka ilçesi Jandarma Komutanı Teğmen Z.Z., İzmir merkezli düzenlenen FETÖ/PDY operasyonu kapsamında gözaltına alındı.
 

Alınan bilgiye göre, İzmir'de yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında hakkında gözaltı kararı verilen Z.Z., Trabzon Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı.

Gözaltına alınan Z.Z., Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Z.Z.'in emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.


Öte yandan önceki Maçka İlçe Komutanı Seyfettin Güler, FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınıp savcılığın takipsizlik kararı sonucu serbest bırakılmıştı.  Kaynak: Anadolu Ajansı 
 


Yorumlar (3)
Mehmet Yılmaz 5 yıl önce
Az kaldı bütün memleketi alacaklar :))) TOKİ varolsun yeterki... bu milleti cezaevinde bizim vergilerimizle mi bakıyorsunuz? İstemiyorum benim ödediğim vergi ile cezaevlerindekilerin beslenmesini!!! Madem alıyorsun as bari Fuzuli yan gelip yatıp vergilerimizle beslenmesinler. Önceden bir öcalan bardı şimdi 1 milyona çıktı sayı. Yeter da!!!
Mehmet karakaş 5 yıl önce
Bu adama ne kadar bilgi verdiysek kullanmadı
Goncaaa'61 5 yıl önce
İçlerinde besledikleri o pislik ve haince duygularla nasılda o üniformayı giyiyorlar, nasıl yakıştırıyorlar ! Allah kahretsin sizi ve sizin gibileri ..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@