Trabzon'da iki mahalleye kapalı pazar yeri

Akçaabat'ta Söğütlü-Yıldızlı kapalı pazar yeri açıldı.

Trabzon 12.10.2020, 18:45
Trabzon'da iki mahalleye kapalı pazar yeri

Trabzon Akçaabat Belediyesi, vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla modern ve günün gereklerine uygun projeler üretmeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Söğütlü-Yıldızlı Kapalı Pazar Yeri, hem mahalle halkı hem de pazarcı esnafı tarafından son derece memnuniyetle karşılandı.

Yıldızlı Mahallesi’nde hizmete açılan kapalı Pazar yeri, Yıldızlı ve Söğütlü Mahalle sakinlerine hizmet veriyor. Kamera sistemiyle güvenlik altında tutulan Söğütlü-Yıldızlı Kapalı Pazar’ı, bay-bayan mescit, bay/bayan tuvalet ve deposuyla bölge halkına oldukça modern bir hizmet sunuyor.
Kolay Ulaşılabilir hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Kolay Ulaşılabilir hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Söğütlü Mahallemizde, Trabzon Üniversitesi yanında, mevcut bir adet Pazar yerimiz vardı. Fakat Söğütlü Mahallemiz oldukça büyük bir Mahalle. Bunun Yanında Yıldızlı Mahallemizden buraya vatandaşlarımız Pazar alışverişlerinin yapmaya geliyordu. Söğütlü’deki pazar yeri bu iki Mahallemizin Pazar ihtiyaçlarını karşılama noktasında yetersiz kalıyordu. Bu kapsamda Yıldızlı Mahallesinde kapalı bir pazar yeri oluşturduk. Bu pazar yeri de hem Söğütlü hem de Yıldızlı Mahalle sakinlerine hizmet edecek. Burada yerli üreticilerimiz ürünlerini satarken Mahalle sakinleri ise yerli, taze ve organik ürünlere kavuşmuş olacak. Pazartesi ve Perşembe günleri açık olacak olan Pazar yerimiz başta Söğütlü ve Yıldızlı Mahallelerimiz olmak üzere İlçemize hayırlı olsun.” dedi.

Söğütlü-Yıldızlı Kapalı Pazar yerindeki satıcılar ve mahalle sakinleri bu hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’e teşekkür ettiler.

Trabzon'da iki mahalleye kapalı pazar yeri

Trabzon'da iki mahalleye kapalı pazar yeri

Trabzon'da iki mahalleye kapalı pazar yeri

Trabzon'da iki mahalleye kapalı pazar yeri
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Önder 12 ay önce
Boş iş
cTS61 12 ay önce
sana göre bos is olabilir,cok dogru bir is bu
Esnaf 12 ay önce
Ruhsatsız işyerlerinide denetlesenizde işini hakkıyla yapanların hakkını yedirmeseniz keşke galericiler sitesi yapılacaktı oldu 5 sene bir adım yol alınamadı
Söğütlü'lü 12 ay önce
Başkan tamam pazar yeri yaptın eyvAllah da asıl yapman gereken işleri ne zaman yapacan
Önder 12 ay önce
2 profil demir bi branda maliyet nerdeyse sıfır göya icraat yaptın asıl galericiler sitesini yapta icraatını görelim başkan bunlar küçük işler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@