7m


7m

hyundai

Trabzon'da iki belediyenin projesine ödül

Türkiye belediyeler Birliği'nden Trabzon'da iki belediyeye ödül.

Trabzon 17.05.2022, 17:52 17.05.2022, 18:35
Trabzon'da iki belediyenin projesine ödül

Türkiye Belediyeler Birliği'nden Trabzon'da iki belediyeye ödül.

‘Yeşil Şehirler Fikir ve Proje Yarışması’nda Trabzon Büyükşehir Belediyesi “Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarının Yenilenebilir Enerji ile Desteklenmesi”,  Arsin belediyesi de “Bisiklet Yolu” projesi ile ödül aldı.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve Arsin Belediye Başkanı Mehmet Sait Gürsoy, ödüllerini Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın elinden aldı.

Küresel ısınmanın etkilerini azaltmak adına bisiklet kullanımını özendirmenin ve bölgemizde yaygınlaştırmanın hem vatandaşlarımızın sağlığı açısından hem de çevreye katkısı bakımından önemli olduğunu söyleyen Gürsoy, 'Bisiklet yolu projemizi uygulamaya başladık. Teknik analizler yapılıyor şu anda. Allah nasip ederse en kısa sürede bitirerek vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. İlçemize hayırlı uğurlu olsun' dedi.


Yorumlar (5)
Mustafa 1 ay önce
Seçim gelsin bizde onlara bir ödül verecezki yani hiç sorma. Biz ekmek derdine adamlar abuduk gubudik islerle ugrasıyor.
Ahmet Arsin 1 ay önce
aynen mustafa bey secim gelsin GÖRECEKLERRRRR
Vatan 1 ay önce
Hangi bisiklet yolu olmayan bisiklet yolu mu? Bu yolu gören olmuş mu? Arsin de
vatandaş 1 ay önce
fikir ve proje yarışması diyor bitmiş işe ödül vermiyor iyi oku
Suat 1 ay önce
Her mahalleyi patates tarlasına çevirme ödülü verilmiş kazilmadik sokak bırakmadınız yaptığınız asvaltlar hep yamalı 2 gün sonra dağılıyor seçim gelsin biz size ödülü verevegiz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@