banner491

Trabzon'da iki bakanlı bayramlaşma: "Size mahçup olmayacağız"

Trabzon'da Bakan Süleyman Soylu ve Bakan Cahit Turhan'ın katılımı ile bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

Haber61 – Haber Servisi - Trabzon’da Kurban Bayramı dolayısıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın katılımıyla bayramlaşma töreni yapıldı.

Bayramlaşma törenine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın yanısıra AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Slaih Cora, AK Parti Trabzon il Başkanı Haydar Revi, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Trabzon'da iki bakanlı bayramlaşma: "Size mahçup olmayacağız"

FINDIĞIN FİYATINI ERKEN AÇIKLAMAK ÖNEMLİYDİ

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun yaptıkları selamlama konuşması sonrasında konuşan AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, “Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun inşallah. Birliğin beraberliği kardeşliğin üst düzeye çıktığı günler inşallah 3 gün olur. Her bayramda bu zenginlikleri yaşıyoruz. Milli ürünümüz fındık çok önemliydi. Giresun, Ordu, Samsun, Zonguldak, Adapazarı ve Düzce milletvekillerimizle canla başla mücadele edip milli ürün fındığın fiyatını erken açıklamak önemliydi. Çalışmalarımızı yaptık. Cumhurbaşkanımızla, Tarım bakanımızla konuştuk ve fiyatı açıkladık. Bize çifte bayram yaşattıkları için onlara teşekkür ediyoruz” dedi.

Trabzon'da iki bakanlı bayramlaşma: "Size mahçup olmayacağız"

Burada bir konuşma yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, bayramların birlik ve beraberlik olduğunu belirterek, “Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Bu birlik ve beraberlik için sınırlarımızda ülkemizin her köşesinde ülkemizin güvenliği için çalışan mücadele eden güvenlik güçlerimize, yine hastanelerde nöbet tutan sağlık görevlilerimize bütün kamu görevlilerimize teşekkür ediyoruz. Onlar bizim burada huzur içinde bayramlaşmamız için gayret ediyorlar, çalışıyorlar, nöbet tutuyorlar. Birlik ve beraberliğimizi daim etmek kucaklaşmak hepimiz için çok önemli. Bu bayramları bunun için fırsat olarak görmemiz lazım. Tüm dargınlıklarımızı unutup tüm milletimizle birlikte bayramın idrakini bayramın o güzel duygularını yaşamamız lazım” dedi. 

Trabzon'da iki bakanlı bayramlaşma: "Size mahçup olmayacağız"

“SİZE MAHCUP OLAMAYACAĞIZ”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı konuşmada “İnsanımızın nasıl yanında olduğumuzu elbette milletimiz bilir. Bursa’daki şehir hastanesi dünyadaki birçok ülkenin imrendiği noktada ve gelişmişlikle açtık. Türkiye kendi istikametinde gitmektedir ve bundan geri adım atmayacaktır. Bu ülke tarihinin en güvenli dönemine geldi. Memleketimiz bir başka noktaya doğru adım atmaktadır. Daha yeni başladık. Çok zengin, çok güçlü olacağız. Bayram seyran bakmayız, bu milletin başına kim musallat olursa onlarla mücadele ederiz. Çocuklarımıza sadece sınırları, içi güvenli değil yolları da güvenli bir Türkiye bırakmak istiyoruz. Çok çalışacağız, ele ele vereceğiz Size mahcup olamamak için çalışmaya devam edeceğiz. Bize güvenin 24 saat çalışıp etrafındaki coğrafya ya barışı kardeşliği getirmek için çalışacağız. Size mahcup olamayacağız. Emrinize amade olduğumuzu söylüyor, Allah’tan yaptığınız ibadetlerin kabul olmasını diliyoruz” dedi.

Bakan Süleyman Soylu ve Bakan Cahit Turhan konuşmaların ardından kurulan stantta vatandaşlarla bayramlaştı.

Trabzon'da iki bakanlı bayramlaşma: "Size mahçup olmayacağız"

Trabzon'da iki bakanlı bayramlaşma: "Size mahçup olmayacağız"

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2019, 18:49

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Enes
Enes - 4 ay Önce

Sayın vekillerimiz ulaşım felç özellikle Akçaabat Trabzon arası. Raylı sistem veya güney çevre yolu ne zaman. Tiski nin para karşılığı vatandaşa içirdiğ i su leş klor kokuyor yayla sularını aşağa indirip vatandaşa temiz su içirseniz sevaba girersiniz

hasan
hasan - 4 ay Önce

diger bakanlarımız nerde neden bütün trabzonlu bakanlar trabzonda toplanmaz halkla bütünleşmez saın soylu ve turhanı tebrik etmek lazım bu konuda

yakun
yakun - 4 ay Önce

"Trabzon'da iki bakanlı bayramlaşma: "Size mahcup olmayacağız" Bu kadar olumsuzluklara rağmen mahcup olmadıysanız; bundan sonra hiç mahcup olmazsınız. Bu millete istediğiniz zararı verin, bir şey olmaz, mahcupta olmazsınız.

Mehmet aydın
Mehmet aydın - 4 ay Önce

Kağıt üstünde proje çok ama sahada icraat yok..dört bakan var ama yatırım sıfır..istihdama yönelik bir yatırım maalesef yok..ama maşAllah proje çok..

banner441

banner472