Trabzon'da hava nasıl olacak? Trabzonspor - Galatasaray maçı hava durumu

Trabzonspor - Galatasaray maçında hava nasıl olacak

Trabzon 29.10.2017, 11:13 15.07.2019, 11:38

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Batı Karadeniz çevrelerinin yağışlı olması bekleniyor. 


Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının batı kesimlerde 4 ila 8 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. Rüzgarın, genellikle güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette ve zamanla Batı Karadeniz kıyılarında kuvvetli (30-60 km/sa) eseceği tahmin ediliyor.

Trabzon'da hava durumunun parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı olarak sağanak yağışlı olması bekleniyor. Trabzon'da en yüksek hava sıcaklığı 23 derece, en düşük hava sıcaklığı 18 derece olacak.

Trabzonspor - Galatasaray maçının oynanacağı Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde ise maç öncesi ve maç sırasında hava sıcaklığı şu şekilde olacak: Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle: 

Trabzon: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı sağanak yağışlı 23
Samsun: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı sağanak yağışlı 21
Ankara: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar aralıklı sağanak yağışlı 14
İstanbul: Parçalı ve çok bulutlu, bu sabah saatleri ile gece saatlerinde sağanak yağışlı 17
İzmir: Parçalı ve çok bulutlu 18
Adana: Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinden sonra yerel olarak kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor 25
Antalya: Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların doğusunda yerel olarak çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor 23
Erzurum: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı 11
Diyarbakır: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 19

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@