Trabzon'da Haluk Levent konseri iptal edildi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, İran'da yaşanan deprem sonrası Van'da 9 kişinin hayatını kaybetmesi sonrası Kurtuluş günü etkinliklerini iptal etti.

Trabzon'da Haluk Levent konseri iptal edildi

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından kurtuluş haftası nedeniyle 24 Şubat Pazartesi (yarın) günü 15 Temmuz Şehitleri ve Hürriyet Parkı’nda yapılacak Haluk Levent konseri, Türkiye-İran sınırında meydana gelen ve Van’da 9 vatandaşımızın hayatını kaybettiği deprem felaketi nedeniyle iptal edildi. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada “Türkiye-İran sınırında sabah saatlerinde meydana gelen ve Van'ın Başkale ilçesinde de şiddetli şekilde hissedilen deprem felaketinde 9 vatandaşımızın hayatını kaybettiğini, 18 vatandaşımızın da yaralandığını üzülerek öğrendik. Ülkemizi sarsan deprem felaketi sonrası 23 Şubat Pazar (Bugün) günü yaptığımız gibi 24 Şubat Pazartesi (Yarın) günü de 15 Temmuz Şehitleri ve Hürriyet Parkı’nda düzenleyeceğimiz tüm eğlence etkinliklerini iptal etme kararı aldık. Bu kapsamda yarın 15 Temmuz Şehitleri ve Hürriyet Parkı’nda saat 19.30’da gerçekleştirilecek Trabzon Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı konseri ile saat 20.00’deki Haluk Levent konseri iptal edilmiştir. Kamuoyunun bilgilerine sunarız” ifadeleri kullanıldı.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 1 ay Önce

Oranın aradı ATATÜRK ALANI 15 değil

Çukurçayırlı
Çukurçayırlı @Murat - 1 ay Önce

Aynen öyle sana katılıyorum oranın adı ATATÜRK alanıdır..
15 temmuz darbe gecesi sebebiyle her tarafın ismini cismini değiştirildi..
ben de görüştüm görüşmeyen tek kişi Erbakan hocamızdır.

Hakkarili
Hakkarili - 1 ay Önce

Bu kararı alanları saygıyla selamlıyoruz.

SIRADAKİ HABER