7m


7m

hyundai

Trabzon'da genç kızın vergi indirimi isteği karşılıksız kalmadı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Trabzon ziyaretinde genç kızın vergi indirimi isteği karşılık buldu.

Trabzon 02.02.2022, 17:28
Trabzon'da genç kızın vergi indirimi isteği karşılıksız kalmadı!

Trabzon'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'la bir araya gelen gençlerden biri, teknoloji ürünlerine erişimi kolaylaştıracak bir düzenleme istemişti. Genç kızın vergi indirimi isteğine olumlu yaklaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanlığı'na çalışma yapılması talimatı verdi ve bu konuda adım atılacağını müjdeledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon'da gençlerle bir araya gelmiş ve soruları yanıtlamıştı. Programda gençlerden biri, teknolojik aletlere ulaşmada kolaylık sağlanması için vergi indirimi istemişti. Genç kızın isteğini dikkate alan Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanlığı'na talimat verdi.

ERDOĞAN OLUMLU YANIT VERDİ

Genç kız, "Gençlerin bilgisayar, telefon gibi ihtiyacı için vergi oranlarında bir düşüş gerçekleşebilir mi?" diye sormuş, Erdoğan ise "Hazine ve Maliye Bakanlığı ile bir çalışma yapalım, ondan sonra da bir atalım" demişti.

VERGİ İNDİRİMİ GELİYOR

Bugün sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu konuda bir adım atılacağının müjdesini verdi.

Erdoğan paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Trabzon'daki buluşmamızda bir gencimiz, teknoloji ürünlerine erişimi kolaylaştıracak bir düzenleme istedi. Hazine ve Maliye Bakanlığımız ile bir çalışma yapacağız ve inşallah bu konuda adımı atacağız."

İşte o paylaşım:


Yorumlar (10)
mb 4 ay önce
şu bizden aldığınız eletirik zamlı tarifesinde geri ödeseniz
SUKENARLI 4 ay önce
Ülke mi yönetiyorsunuz yoksa oyun mu oynuyorsunuz? Hep birileri mi söyleyecek. Kendi başınıza iş yapma kabiliyetinizi mi kaybettiniz? Yoksa milletle alay mı ediyorsunuz?
Mantıksız 4 ay önce
Kıyıya vuran Milyonlarca “Deniz Yıldızı” nın sadece bir tanesi kurtadı ! Ya diğerleri ?
ERN 4 ay önce
Bak şimdi al şu parayı, reise şu soruyu sor, reisin söylediklerinden haberi olacak olumlu karşılayacak, biz de gençlerin düşüncelerini önemsiyormuşuz gibi kararlar alacağız.
Atacan 4 ay önce
Ben de Ataparkta soğan patates satılan devletin marketlerini istiyorum. 4-5 lira oldular. Dün seçim varken depo basıyor kendiniz satıyordunuz Ne oldu. Tarım kredi de bile fiyatlar uçtu. Siz sadece bu millete zillet diyen kafadasınız. Yazık.
samet61 4 ay önce
bak şimdi sen al parayı, yerel sitelerde insanların kafasını karıştıracak fitne yorumlar yaz. ;)
birisi 4 ay önce
PARAYI AL ÖYLE Mİ? BU İNSANLARIN HAKLARI SİZİ BULSUN İNŞALLAH.
Ahmet 4 ay önce
Sizi emekliler bitirecek buna inanıyorum. birde o elektrik faturaları ile akaryakıt zamları. Bunları gören en aptal vatandaş bile size oy vermez.
cc 4 ay önce
iyice kabile devleti olduk reis talimat veriyor
bişeyler değişiyor
kanun hukuk ne bileyim garip şeyler oluyor.
Gurbetçi Trabzonlu 4 ay önce
sanki o soruyu kız sordu da ondan oldu :D
o soruların hepsi hazır zaten oraya katılan gençlerin hepsi akparti gençlik kollarından arkadaşlarımız :D
bir de doğallık katma çabaları falan kimi kandırıyoruz ki :D
programı izleyenler anlamıştır zaten her cümleden sonra ritimli alkış tufanını veya her soruya rahat verilen promter cevapları :D
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@