Trabzon'da evde izole olması gerekirken bakın nerede yakalandı

Trabzon'da Korona virüs’ten ötürü takipte bulunan bir kadın araçta yakalandı.

Trabzon 23.08.2020, 13:18
Trabzon'da evde izole olması gerekirken bakın nerede yakalandı

Trabzon’da emniyet ekiplerince durdurulan bir araçta, Korona virüs temaslı olması sebebiyle evde bulunması gereken bir kadın tespit edildi.

Edinilen bilgiye göre, Z.H.A. (40) adlı bir kadının içinde bulunduğu araç, emniyet ekiplerince Trabzon’un Arsin ilçesinde durduruldu.

Yapılan GBT sorgulamasında Z.H.A’nın Korona virüslü bir hastaya temasından ötürü evde karantina altında olması gerekirken seyahat ettiği ortaya çıktı.

Bunun üzerine Z.H.A. hakkında Bulaşıcı Hastalıklara İlişkin Tedbirlere Aykırı Davranma suçundan adli soruşturma başlatıldı. Z.H.A. evine gönderilerek izole altına alındı.

Yorumlar (10)
Hayat 2 ay önce
Adam öldürmeye teşebbüs ediyorlar resmen , otur evinde de kimseyi riske atma . Bu kafalarla nereye kadar gidecek bu iş. İnşAllah aşı tez zamanda bulunur
61 2 ay önce
Bu yapılan adiliktir başka açıklaması yoktur kasten adam oldurme suçundan yargılanması lazım
Kuzeyli 2 ay önce
Evde izole yetmez, entube vaziyetinde 1 hafta yatma cezası verilmeli, görsün kendine veya sevdiklerine verebileceği zararı.Başka türlü kafa basmaz. Allah ıslah etsin, bunun gibiler yüzünden pandemi katlanarak devam ediyor.
Tao 2 ay önce
Cezaların artırılması gerekiyor bu vebali alabiliyorsunuz ya????????????????????????
Liko 2 ay önce
Herşey iyi hoş vatandaşın yaptığı yanlış ama sağlık sistemi bir halta yaramazken farklı bir hastalik ile olen insanlara bile covit19 deyip gecistilerek ayrıca en ufak bir rahatsızlık ile hastaneye giden vatandaşa sırf yurt disindan ödenek alabilmek adına covit19 tanısı koyan sağlık çalışanları varken, tani koyulan yaşlı insanların hastanede yatması gerekirken evinde izole edilmesi için yaptırmayan ve herhangi bir ilaç tedavisi vermeyen sisteme ne demeli. Bırakın insanların üzerine gitmeyi bu salgın en basindan gerekli yaptırımlar sokağa çıkma ve yurt dışı kisitlamalari ile önlenebilecek iken ve vatandaşından bunca vergi toplayan koskoca Türkiye Cumhuriyeti devleti 85 milyon vatandaşına 1 ay bakamamistir. Ben vergi mükellefi bir vatandaşım yanlis tani ile covit tasisi konulan büyük annemi hastaneye götürüp evine bıraktım diye karantinadayım. Herhangi bir devlet desteği almıyorum bu halde vergi,KDV,konut iş yeri kirası ev masrafları vs bunları nasıl karsilayacagiz? Bir çare var mı ?
Elif 2 ay önce
Ya Allah ım diycek söz bulamıyorum gerçekten nasıl insanların hakkına giriyorsunuz
arsinli 2 ay önce
kul hakkı bu işte...
Eda 2 ay önce
Yazıklar olsun sana düşüncesiz insan ????????????Allah'ım sen büyüksün...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@