Trabzon'da elektrik yine aksadı

Trabzon'da elektrik kesintisi meydana geldi.

Trabzon 19.08.2017, 21:41 20.08.2017, 01:05
Trabzon'da elektrik yine aksadı

Haber61 - Haber Servisi - Trabzon'da turizm bakımından en önemli mahellelerinin bulunduğu bölgede 8 mahellede 6 saattir elektrik kesintisi yaşanıyor.


Edinilen bilgiye göre Trabzon'un Yomra ilçesine bağlı İkisu, Kaşüstü, Kayabaşı, Kılıçlı, Pınarlı, Sancak, Yenice ve Yokuşlu mahallelerinde orta gerilim arızası nedeniyle elektrik kesintisi yaşandı.

3 KEZ UZATILDI

Bazı mahallelere elektrik verilirken bazı mahallelerde kesinti devam ediyor. İlk olarak saat 23:00'de verileceği bildirilen elektrikler ikinci bir arıza nedeniyle 00:30'a ertelendi. Ancak daha sonra yaşanan kablo arızası nedeniyle elektriklerin tahmini olarak gece 03:00 sıralarında verileceği bildirildi.


 
Yorumlar (3)
Omer 3 yıl önce
Ayıptır kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz. Alt yapı yok ust yapı yok. Elektrik yok. Anlamıyorsan önlemini yapma kardeşim. 1 yıldır kaçıncı defa elektriksiz kaldı Yomra Kaşüstü. Paraya sıra gelince takır takır alırlar. Hizmet nerde, hesap soram nerde?
Bundan sonra 3 yıl önce
Bundan sonra kesinti yapacakları saati değil de hangi gün ve hangi saatler arasında vatandaş elektrik kullanabilecek bir liste yayınlasınlar daha kolay olur herkes içinnnn.... !
osman can 3 yıl önce
altyapısı olmayan yere sırf rant uğruna gökdelenler diktiler. yolu bile yok yomranın, evlerin hepsi boş olmasına rağmen trafikten geçilmiyor, acaba o inşaatlar bittiğinde orada nasıl yaşanacak hiç hesaplayan düşünen oldu mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@