Trabzon'da elektrik kesildi... Vatandaşlar tepkili

Trabzon'da yaşanan plan dışı elektrik kesintileri vatandaşlardan tepki çekiyor.

Trabzon 14.08.2017, 17:13 14.08.2017, 17:48
Trabzon'da elektrik kesildi... Vatandaşlar tepkili

Haber61 / Haber Servisi

Trabzon'da planlı çalışmalar dışında yaşanan elektrik kesintileri vatandaşları bıktırdı.


Çoruh Edaş'tan edinilen bilgiye göre, Trabzon'un merkez Ortahisar ilçesi Yeşilbük mahallesi ve Of ilçesine bağlı Kaban, Yukarı Kışlacık mahalleleriyle Yeni mahalle bölgeleri dışında planlı kesinti belirtilmezken Ortahisar ilçesine bağlı Uzun sokak ve Pazarkapı mahallesinde eletrik kesintisi yaşandı. Öğle saatlerinde Uzun Sokak'ta yaşanan sorun yaklaşık 2 saat sonra düzelirken Pazarkapı mahallesinde yaklaşık 1 saat önce elektrik kesildi.

Haber61 ihbar hattını arayarak şikayetlerini dile getiren vatandaşlar, plansız kesintilerden oldukça rahatsız. Uzun Sokak'ta 1 haftadır değişik saatlerde kesinti yaşandığını ve yetkililerin sorunla ilgili açıklama yapmadığını ifade eden vatandaşlar yetkililere seslendi.  
Yorumlar (3)
Hakan 3 yıl önce
Elektrikler kesiliyor.Dedem bile bu kadar elektrik kesintisi görmedi.Asansörde kalıyoruz.çocuklar asansöre binmeye korkuyor.Beyaz eşyalarımız bozuluyor.servis geliyor.En az 100 lira alıyor.Yaşlılar,astım,kalp hastaları,ameliyatlılar,dizleri tutmaya lar 7.kata tırmanıyor.Bir de el feneri bulması lazım.
almanya 3 yıl önce
Arap turistlerin buraya gelmesinden rahatsız Almanya'nın oyunu bu. İnanmayan Almanya'ya sorsun
Ziganoy 3 yıl önce
Kişi ödemeyince faizi yapıştıracan elektirğini kesecen arza olunca nasılsa cezayi işlem yok keyfine göre yapcak bu nasıl bir yetkidir niye devlet denetlemez bunilleri anlamıyorum vatandaşı bir kac böle kurumun kucağına atmışlar onlar nasıl isterse öyle oluyor bizim hakımız korunacağına onlarınki korunuyo

Gelişmelerden Haberdar Olun

@