kebir

Trabzon'da düğün driftinin sonu Emniyette bitti

Trabzon’da sahil yolunda drift yapanlarla ilgili yeni gelişme.

Trabzon'da düğün driftinin sonu Emniyette bitti

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da sahil yolu üzerinde drift yapan araç sürücüsü İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından alındı.

Trabzon’da düğün konvoyunda 'drift' olarak adlandırılan, sürücüsünün aracı kaydırma hareketleri yapmasının görüntüleri, tepkilere neden olmuş, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Trabzon Valisi Yücel Yavuz'un da etiketlenerek paylaşıldığı görüntüler sonrasında Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçmişti.

Edinilen bilgiye göre araç sürücüsü Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan araştırma sonucunda alındı ve hakkında yasal işlem başlatıldı.

ÖNCEKİ HABERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 14:33
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sezgin EKİCİ
Sezgin EKİCİ - 1 hafta Önce

Şu düğün olayına da emniyet bir el atsa da kurtulsak...Yollar babalarının malıymış gibi tüm şeritleri kapatıp konvoy halinde gidenleri de almaları lazım...Belki benim acelem var belki hastam var belki başka bir durum var ne hakla tüm şeritleri kapatıyorsunuz arkadaş!

Can
Can - 1 hafta Önce

İllaki sosyal medyaya mı çıkması lazımdı. Enniyetin sivil ekipleri hemen müdahale etmeli ni illa üsten emirmi gelmeli piyasad birsürü var

tarıkbuğra
tarıkbuğra - 1 hafta Önce

BU ÜLKEDE OLAN GARİBANA OLUR.ARKASI SAĞLAM OLANA HİÇBİRŞEY OLMAZ

Kenan
Kenan - 1 hafta Önce

Vah vah çok büyük bişey oldu birer çay söyleyip göndermişlerdir

Mehmet
Mehmet - 1 hafta Önce

Sonuç ne? Ceza kaç para? Ceza caydırıcı mı?

Seyyah
Seyyah - 1 hafta Önce

155’i fuzuli yere arıyoruz, on an işlem yapmadıkları belli oldu. Sayın Süleyman Soylu veya Vali Yücel Yavuz’u aramamız gerekiyor demekki. Adamlar sahil yolunu rehin alıyor, insanlar bu düğün konvoyundaki cehalet yüzünden yolunda gidemiyor.

Dede
Dede - 1 hafta Önce

Polis abart arabaları durdurum trafikten men etmesi lazım dirif yapanida kimse korevini sosyal meyaya çıktığı zaman akılları başlarına geliyor

av
av - 1 hafta Önce

Bu işi bu kadar önemli kılan neydi ki dakika dakika haber yapıldı.Ulusal meydayın bugünkü haber başlığı bu.Devletimiz büyüktür gerekeni yapar.Artık başka haber yapın.yapılan yanlış kabul ettik


banner426

banner424