banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon'da doktora tehdit: Çocuklarını yetim bırakmak istemem şehri terket!

Trabzon'da doktor "Çocuklarını yetim bırakmak istemem, kenti terk et" diyerek tehdit edildi.

Trabzon 26.09.2020, 17:49 26.09.2020, 18:02

Trabzon'da babası vefat eden bir kişi telefonla aradığı aile hekimi Yılmaz Babutçu'yu, 'Benim acım sıcakken senin çocuklarını yetim bırakmak istemem. Allah rızası için kenti terk et yoksa beni katil edersin" diyerek tehdit etti.  

Trabzon'da babası vefat eden bir kişi telefonla aradığı aile hekimi Yılmaz Babutçu'ya tehditlerde bulundu. Doktorun Trabzon'u terk etmesini isteyen kişi, "Defol git Trabzon'dan. Benim acım çok sıcak. Babamı senden dolayı kaybettim. Benim acım sıcakken senin çocuklarını yetim bırakmak istemem. Bak sana mertlik yapıyorum. Allah rızası için kenti terk et, yoksa beni katil edersin" dedi. Doktor kayda aldığı telefonla tehdit anlarına ait görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Şikayet üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Polis doktoru tehdit eden kişiyi arıyor.

Yorumlar (10)
Na-mert'e cevap 4 hafta önce
Yahu hakikaten doktorun suçlu olduğunu düşünüyorsan açarsın davanı, atanır bilirkişi, hakim de kararını verir. Bu doktorlarımıza şiddet gösteren varlıklar arsızlaştı, terbiyesizleşti, mertliğin de ne demek olduğunu da unuttu.
Trb 4 hafta önce
Dava açsa ne olacak gerçek suçlu hapis yatmıyor böyle bi olayda doktor suçlu olsa diyelim ne olacak
Ali 4 hafta önce
Ne kafa var bu millette ya getirmeyin hastanizi doktora kendiniz tedavi edin millet ne zahmetlerle okutup doktor yapiyo sen tehtit ediyon seninde Allah Hakk ndan gelir
ESER 4 hafta önce
3.Dünya ülkesiyiz vesselam.
ahmet 4 hafta önce
bu tür doktorlar acilen görevden men edilmeleri lazım
Doktor TS 4 hafta önce
24 saatlik nöbetteyim. Bu haber dolayısıyla bütün kimyam bozuldu. Üstümü başımı yırtıp bağıra bağıra koşmak istiyorum Trabzon sokaklarında. Allah aşkına biri anlatsın bana, nedir bu insanların bize düşmanlığı..
garip 4 hafta önce
Yuh olsun sana,nasıl böyle bi karara vardın. Hem de kendini bir insan yerine koyarak
Doktor TS 4 hafta önce
Şu okuduğun haberden nasıl böyle bi yargıya vardın hemen? Bence henüz sen de bir sağlıkta şiddet olayına karışmadan peşinen en ağır şekilde cezalandırılmalısın, gereksiz mahlukat..
61 4 hafta önce
Doktorada soruşturma açılmalı kimse durup dururken böyle birşey yapmaz
Doktor TS 4 hafta önce
Senin gibiler yüzünden soğuduk meslekten. Yazık devletimin emeklerine, senin gibi insanlıktan çıkmış yaratıklara ısrarla sağlık hizmeti verdiği için..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@