7m


7m

hyundai

Trabzon'da Doğalgaz masaya yatırıldı

Trabzon'da ilçelerde yapılacak doğalgaz çalışmaları masaya yatırıldı.

Trabzon 29.07.2017, 13:53 30.07.2017, 00:40
Trabzon'da Doğalgaz masaya yatırıldı

Trabzon’daki doğalgaz çalışmaları Trabzon Büyükşehir Belediyesinde masaya yatırıldı.


Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, ilçelere doğalgaz ulaştırılması için gerçekleştirilecek çalışmalar ve projeler değerlendirmeye tabi tutuldu.
 
Toplantının ardından değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon şehir merkezindeki (Ortahisar ilçesi) doğalgaz çalışmalarının tamamlanma oranının yüzde 80’ini aştığını söyledi. Of ilçesindeki doğalgaz çalışmalarının ise yüzde 90’nın üzerinde tamamlandığını ifade eden Gümrükçüoğlu, Akçaabat’a doğalgaz ulaştırmak için ise ana çelik boru hattının Yıldızlı’ya ulaştığını ve Söğütlü-Akçaabat istikametinde çalışmalara devam edildiğini kaydetti.
 
Trabzon’un ilçelerine doğalgaz ulaştırılması için hummalı bir çalışma içinde olduklarını kaydeden Gümrükçüoğlu, “5 ilçemize daha doğalgaz ulaştırılması için 2017'nin ikinci yarısında çalışmalarımıza başlayacağız. Diğer ilçelerimiz de sırasıyla doğalgaza kavuşturulacaktır. İlçelerimize doğalgaz ulaştırmak için yapacağımız çalışmaları değerlendirdiğimiz son derece verimli bir toplantı gerçekleştirdik” diye konuştu.
 
Toplantıda AKSA Doğalgaz Grup Başkanı Yaşar Arslan, AKSA Doğalgaz Genel Müdürü Alper Konyalı ve AKSA Karadeniz Doğalgaz Bölge Müdürü Salih Ayaydın hazır bulundu.
 

Yorumlar (12)
Dede 5 yıl önce
Bi çapsız da bu belediye başkanı.
Trabzonspor başkanı çapsız.belediye başkanı çapsız.Ya rab ne günah işledik te bunları başımıza musallat ettin
SALİH 5 yıl önce
ANCAK MI GÖRÜŞMELER BAŞLADI. ÖMRÜMÜZ BİTTİ. PROJE FAKİRİ OFG.
Remzi61 5 yıl önce
Yaklaşık 30 yıl kaymaklı mahallesinde ikamet ettim,son on yıldır İstanbul'dayım.Zaman zaman Trabzon'a giderim ve Kaymaklı mahallesinin bir bölümüne doğalgaz verildi,işin ilginç yanı 10 metre ilerisindindeki binalara doğalgaz verilmiyor.Sorulduğu zamanda şimdi orada herhangi bir programımız yok deyip geçiştiriyorlar,oradaki binaların çoğu da zaten yeni,vatandaşlarında yoğun isteği var,ama vatandaşların isteği dikkate alınmıyor mu diye bir soruda akla takılmıyor değil,Trabzon'da doğalgaz konusunda çok yavaş ilerleme var,İstanbul'u ele alacak olursak,doğalgazı getirmediği taşımadığı hiç bir yer yok,nerede bir ev varsa doğalgazı onun yanına taşıyor.Yazık çok yazık,Trabzon insanı doğalgaza bir an önce her yerde kavuşmalı,hava kirliliği de önlenmiş olur..
muratt 5 yıl önce
Bir de çukurçayıra acil doğalgazı getirseniz.... Çukurçayırın ne yolu var ne doğalgazı...
60bir 5 yıl önce
Bu belediye başkanına Trabzon bir kaç beden büyük, kabul. Usta'ya gelince, onun çapı Trabzonspor taraftarının algı eşiğini aşıyor. Sorun o!
sng 5 yıl önce
öncelikle şehre gaz verin sanırsın ki şehir bitti tek ilçeler kaldı. bayburt bile yıllardır gaz kullanıyor. trabzonun düştüğü duruma bakın.ama halk becerip seçim yapamazsa böyle sürünür işte
kemal, 5 yıl önce
ankaradan Trabzon maçına gelmiştim genzim soba dumanları yüzünden yanmıştı şehirde stadda nefes almak çok zordu. doğalgazın tüm ilçelere ulaşması lazım trabzona yakışan budur.beşikdüzülü...
Oguz 5 yıl önce
Cok gec kalindi cok simdide tramvay bekleriz 10 sene
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@