Trabzon'da Diyanet Yayınevi ile Aile ve Dini Rehberlik Bürosu açıldı

Trabzon'da, Türkiye Diyanet Vakfı Diyanet Yayınevi ile Aile ve Dini Rehberlik Bürosu yapılan törenle hizmete açıldı.

Trabzon'da Diyanet Yayınevi ile Aile ve Dini Rehberlik Bürosu açıldı

Türkiye Diyanet Vakfı Diyanet Yayınevi ile Aile ve Dini Rehberlik Bürosunun açılışı, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Diyanet İşleri Başkanlığı Aile ve Dini Rehberlik Daire Başkanı Sedide Akbulut ve İl Müftüsü Osman Aydın'ın katılımıyla yapıldı. 

 Vali Yavuz, açılışta yaptığı konuşmada, aileye yönelik yapılan çalışmaların taçlandırıldığı bir hizmet olduğunu belirterek, "Şehrimiz tarih ve maneviyat kokuyor. İlimizde çok güzel çalışmalar yapılıyor. Aile ve Dini Rehberlik Bürosu ile Türkiye Diyanet Vakfı ve Diyanet Yayınevi bu güzel çalışmalara örnek teşkil ediyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.

Gümrükçüoğlu ise tarihi şehir Trabzon'un tarihi binasında bu hizmetin verilecek olmasının manevi anlamda çok büyük bir değer olduğunu ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 7 ay Önce

Aman ne büyük hizmet çok lazım dı

murat
murat - 7 ay Önce

turistlerin en çok gezdiği yerde öncelik bu muydu bilemedim. ihtiyaç olabilir ona bişey demem fakat amacına göre yeri hatalı seçildi. daha güzel bir şekilde değerlendirilebilirdi.

kerem
kerem - 7 ay Önce

müftüler ,böyle fuzuli işlerle uğraşacağına gençlerin son sürat deizme kayma nedenlerini bulup çare üretsin ama müftüler koltuk ,makam sevdasından ,gurur kibirden sallanamıyorlar....

ibrahim çevik
ibrahim çevik - 7 ay Önce

İstanbul'da yılda 600 çocuk taciz tecavüz olayı yaşanıyor.. Finladiyada son 25 yılda 9 tane yaşanmış. sen neyin peşindesin efendi.. sizin yönettiğiniz dönemde müslüman müslümandan şüphe eder hale geldi..

banner426

banner443

banner441