"Trabzon'da dev bütçeli işler yapıyoruz"

Başkan Gümrükçüoğlu MÜSİAD üyeriyle bir araya geldi.

"Trabzon'da dev bütçeli işler yapıyoruz"

MÜSİAD Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Dev bütçeli işlere imza atarak şehrimizi çok daha yaşanılabilir hale getiriyoruz” dedi.


 
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, MÜSİAD Trabzon Şubesini ziyaret ederek yönetim kurulu üyeleriyle görüş alışverişinde bulundu. MÜSİAD üyeleri tarafından düzenlenen sabah namazı buluşmalarına iştirak eden Gümrükçüoğlu, programın ardından MÜSİAD Trabzon Şubesi yönetim kurulu üyeleriyle istişare toplantısı gerçekleştirdi.
 
Trabzon’da sürdürülen çalışmalar hakkında MÜSİAD Trabzon Şubesi Başkanı Ali Kaan ve yönetim kurulu üyelerini bilgilendiren Gümrükçüoğlu, Kanuni Bulvarı, Sahil Dolgu (Gülcemal) Projesi, Trabzon Botanik, Tam Otomatik Katlı Otopark, Karagöz Meydanı, kentsel dönüşüm çalışmaları, yeni okul ve öğretmenevi gibi Trabzon’a ciddi şekilde ivme kazandıracak çok sayıda projenin yapımına ivedilikle devam ettiklerini söyledi.

"Trabzon'da dev bütçeli işler yapıyoruz"
 
Bu çalışmaların yanı sıra altyapı çalışmalarına da büyük önem verdiklerini kaydeden Gümrükçüoğlu, “Trabzon genelinde içme suyu, kanalizasyon ve mahalle yolları alanında dev bütçeli çalışmalar yapıyoruz. Şehrimizin ihtiyacı olan bu çalışmaları sırasıyla sahaya tatbik ediyoruz. Dev bütçeli işlere imza atarak şehrimizi çok daha yaşanılabilir hale getiriyoruz” dedi.
 
Avni Aker Stadyumu bölgesinde uygulanacak proje hakkında MÜSİAD üyelerinin sorularını da yanıtlayan Gümrükçüoğlu, bu bölge için henüz hazırlanmış bir uygulama projesi olmadığını hatırlattı. Projelerin TOKİ tarafından öneriler doğrultusunda ortaya çıkarılmasının ardından kamuoyuna sunulacağını belirten Gümrükçüoğlu, “Bu bölge halkımız ne şekilde düzenlenmesini isterse o şekilde düzenlenecektir” dedi.
 
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali var
ali var - 2 yıl Önce

Siz hala içme suyu, kanalizasyonla mı uğraşıyıorsunuz (uğraşmıyorsunuzda işte)
Sokaklar köstebek yuvası

SALİH
SALİH - 2 yıl Önce

SEÇİMLERE BİRŞEY KALMADI. HANGİSİ BİTECEK.

serdar
serdar - 2 yıl Önce

Nedense Şehrin en büyük sorunu haline gelen trafik ile ilgili hiçbir açıklama yok, çözüm zaten yok. Ama mega projeler yapıyoruz.

Alex
Alex - 2 yıl Önce

Trabzonu yıkıp baştan yapsan artık zor güle güle sana ofg

Ümit
Ümit - 2 yıl Önce

Çukurçayır trabzonun en büyük mahallesi ancak Yolu yok bütün yollar her yer tarla gibi bir de kakmış dev projeler yapılıyormuş sizin en iyi yaptığınız iş çiçek dikmek boş bulduğunuz yolların kenarlarına trapark yapmak işiniz bitti seçim yakında

SIRADAKİ HABER