vardallar

Trabzon'da demiryolu yine hayal! Havaalanı ise...

Trabzon'da yıllardır beklenen demiryolu için hiç bir çalışma olmadığı ancak havalimanı için çalışmaların sürdüğü açıklandı

Trabzon 21.09.2021, 11:23
Trabzon'da demiryolu yine hayal! Havaalanı ise...

Haber61 Haber Servisi

AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, düzenlediği basın toplantısında bir çok konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Trabzon'un özellikle beklediği yeni havalimanı ve demiryolu projeleriyle ilgili konuşan Mumcu, demiryolu için kötü haberi verdi.

Havalanı için yeni pist mi yoksa yeni havalimanı mı yapılması konusunda fizibilite çalışmalarının yapıldığını belirten Mumcu " Sondaj ve zemin etüdü yapılıyor. Yeni havaalanı yapılması, denizi doldurmak mı mevcut havaalanına pist eklenmesi mi. Bununla alakalı fizibilite çalışması sürüyor." dedi.

Demiryolu projesinin ise gündemde olmadığını belirten Mumcu  "Demiryolu projesinin yatırım programına alınması ile ilgili çalışma yok. Cumhurbaşkanı'mızdan sözünü aldık ama şuana kadar atılmış bir adım yok." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (15)
Trabzon öksüz ve yetim 1 ay önce
Maalesef hiçbiri yapılmayacak. Çünkü Rize nin onayi gerek
rıza 1 ay önce
Demiryolu yapılsa noolur yapılmasa noolur. Trene binip de biryere gidecek para mı var halkta? Parsı olan yandaşlar zaten heryere uçakla gidiyor
Misafir 1 ay önce
Bir bakan demişti. Uzaya 4 şeritli yol yapıyoruz desek bu millet inanır.
İşin özeti bu?
Havaalanı kaç yılın sorunu?
Kaçkere fizibilite çalışması yaptınız?
Fahri çırak 1 ay önce
Trabzona çivi bile çakılmasin ellerinden şampiyonluğu alındı yine malum yere oy verdiler vermeye devam ediyorlar aç açıkta kalsınlar yine verirler
emre 1 ay önce
"Demiryolu projesinin yatırım programına alınması ile ilgili çalışma yok. Cumhurbaşkanı'mızdan sözünü aldık ama şuana kadar atılmış bir adım yok.

:) boşverin yine seçim zamanı gelir millete hayal satarsınız bu millet de size % 80 oy verir ! boşuna gündeme getirmeyin böyle boş şeyler ;) siz gidin proje çizdirin dere kenarına otogar falan yapın o işlerden iyi anlıyorsunuz.
Metin 1 ay önce
Hayalperesler sizi.Rizedeki havaalani faliyete girdimi Trabzonun daha fazla bir anlami kalmiyor.Birde Bayburt eklenirse.Tek Pist yeter.Zaten bir gelen Turist daha gelmez.Demiryolu Karadenize cok pahaluya mal olur.Sanki diger yollar bittide siea Demiryoluna geldi.Hayalkurmaya devam.
Resul 1 ay önce
Trabzonda 30 yildir yasamiyorum her yil iki defa köyüme gelirim sizlere yemin ederim bunak ve yaslilar icin huzur parki haric hic bir gram gelisme olmadi bu sehirde gelismeyi birakin gerileme oluyor trabzon halki eski halk degil trabzonu betonla kapatsalar bu halk yine sizi secer bu sehir Knockout olmus sona tokati yillar evel yemis spor sehiri oldugunu diyenler sadece politika spor sehiri 16 gibi aksam saatlerinde ölüsehiri oluyor stad yapilmis etrafi korku filmi denize plaj yok plaj haha deniz var plaj yok haramdir diye araplara saygi olsun diye yapilmadi lübnanda plaj var onlarda arap
osman şeker 1 ay önce
hava alanı rizeye yapılıyor. trabzonun kapasitesi düşecek zaten niye 2. pist yada yeni havaalanı yapılsın. saçmalık
demiryolu ise büyük bir proje bunu akparti 2071 projelerine inşAllah ekler
osman şeker 1 ay önce
gazla çalışmıyorlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@