Trabzon'da "Çınarlarımızla el ele" projesi

Çınarlarımızla el ele projesi yüzleri güldürüyor

Trabzon 11.11.2019, 09:47 11.11.2019, 14:32
Trabzon'da "Çınarlarımızla el ele" projesi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan YADES (Yaşlı Destek Programı) Koordinasyon Merkezi ve Yaşlı Destek Merkezi, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun talimatlarıyla güçlendiriliyor. YADES Çınarlarımızla El Ele Projesi kapsamında 65 yaş ve üstü yaşlılara evde bakım hizmetleri, psiko-sosyal destek hizmetleri, fizyoterapi, kurs ve gezi hizmetleri veriliyor.

Sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında Trabzon Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığına bağlı AB Ofisi tarafından yürütülen proje ile bin 500 ‘yaşlı çınara’ hizmet verilmesi hedefleniyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, 65 yaş ve üstü vatandaşların ihtiyacına göre en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. YADES Projesi kapsamındaki hizmetlerden yararlanan vatandaşlar, kendilerine gösterilen yakın ilgi nedeniyle başta Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu olmak üzere YADES ekiplerine teşekkür ettiler.

Proje ile ilgili görüşlerini dile getiren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ise “Trabzon Valiliği koordinasyonunda belediyemiz tarafından kurulan YADES Koordinasyon Merkezi ve Yaşlı Destek Merkezi’nin çalışmalarından olumlu dönüşler almaktayız. Ekiplerimiz yaşlılarımıza yardımcı olma noktasında özverili bir çalışma içerisindeler. Onları mutlu etmek ve hayır dualarını almak bizim için her şeyden önemli. Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışıyla yaptığımız çalışmalar, artarak devam edecek” ifadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@