banner491

Trabzon'da CHP'li gençlerden emniyete destek ziyareti

CHP Trabzon Gençlik Kolları üyeleri, Taksim Polis Merkezi'ni ziyaret ederek hem baş sağlığı diledi hem de terörle mücadelede emniyet güçlerinin yanında oldukları mesajı verdi.

Trabzon'da CHP'li gençlerden emniyete destek ziyareti
banner455
banner432

CHP Trabzon Gençlik Kolları üyesi gençler, Taksim Polis Merkezi'ni ziyaret ederek başsağlığı dilediler.

Son günlerde yaşanan emniyet görevlilerine ve askerlere yapılan terör saldırıları nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon İl Gençlik Kolları Taksim Polis Merkezi’ni ziyaret ederek başsağlığı diledi. Emniyet güçlerine terörle mücadelede tam destek veren CHP’li gençler, emniyet mensuplarına yaşanan terör olayları nedeniyle üzüntülerini dile getirdi. 

CHP Gençlik Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Emre Polat, polislerin terörle mücadelede zorluklarla karşı karşıya kaldığını ve özellikle 15 Temmuz’dan sonra daha yoğun çalıştıklarına söyledi. Ülkedeki iç ve dış düşmanlara karşı sonuna kadar mücadele edilmesi vurgusu yapan Emre Polat, “Terör bir insanlık suçudur. Terörle mücadele konusunda güvenlik güçlerini destekliyoruz. Güçlü olursak, birlikte olursak, teröre karşı dik durursak, terör belasından bu ülkeyi kurtarırız” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2016, 16:20

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
halim
halim - 3 yıl Önce

VALLA
BEN BIR TANE EMNIYETCI CHP LI GORMEDIM .YANI BIR TANESI ATATURKCU GORMEDIM .

HASAN
HASAN @halim - 3 yıl Önce

iyi bak halim bey görürsün bu zihniyetlen olmaz polisler atasının izinde cumhuriyet bekçileridir

Evet
Evet - 3 yıl Önce

Emniyetcilerimiz, güvenlik güçlerimiz hepsi Türkiye miz , milletimiz için var oldukça ; bizlerde huzurlu ve mutlu olmazmıyız ? Allah cc başarıda muvaffak eylesin , burunlarını kanatmasın , ayaklarını taşa dokundurtmasın. Saygılarımla

misafir
misafir - 3 yıl Önce

Aferim Chp'li gençlere.Chp zihniyetini çok eleştiriyoruz.Ama doğru işler yaptılarmıda alkışlarız.Yeterki iyi bir vatansever olsunlar.Türk-islam ülküsü yolunda ilerlesin gençlerimiz biz onları hep destekler alkışlarız.

banner441

banner472