Trabzon'da CHP'li gençlerden emniyete destek ziyareti

CHP Trabzon Gençlik Kolları üyeleri, Taksim Polis Merkezi'ni ziyaret ederek hem baş sağlığı diledi hem de terörle mücadelede emniyet güçlerinin yanında oldukları mesajı verdi.

Trabzon 21.12.2016, 16:07 21.12.2016, 16:20
Trabzon'da CHP'li gençlerden emniyete destek ziyareti

CHP Trabzon Gençlik Kolları üyesi gençler, Taksim Polis Merkezi'ni ziyaret ederek başsağlığı dilediler.

Son günlerde yaşanan emniyet görevlilerine ve askerlere yapılan terör saldırıları nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon İl Gençlik Kolları Taksim Polis Merkezi’ni ziyaret ederek başsağlığı diledi. Emniyet güçlerine terörle mücadelede tam destek veren CHP’li gençler, emniyet mensuplarına yaşanan terör olayları nedeniyle üzüntülerini dile getirdi. 

CHP Gençlik Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Emre Polat, polislerin terörle mücadelede zorluklarla karşı karşıya kaldığını ve özellikle 15 Temmuz’dan sonra daha yoğun çalıştıklarına söyledi. Ülkedeki iç ve dış düşmanlara karşı sonuna kadar mücadele edilmesi vurgusu yapan Emre Polat, “Terör bir insanlık suçudur. Terörle mücadele konusunda güvenlik güçlerini destekliyoruz. Güçlü olursak, birlikte olursak, teröre karşı dik durursak, terör belasından bu ülkeyi kurtarırız” diye konuştu.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
halim 3 yıl önce
VALLA
BEN BIR TANE EMNIYETCI CHP LI GORMEDIM .YANI BIR TANESI ATATURKCU GORMEDIM .
HASAN 3 yıl önce
iyi bak halim bey görürsün bu zihniyetlen olmaz polisler atasının izinde cumhuriyet bekçileridir
Evet 3 yıl önce
Emniyetcilerimiz, güvenlik güçlerimiz hepsi Türkiye miz , milletimiz için var oldukça ; bizlerde huzurlu ve mutlu olmazmıyız ? Allah cc başarıda muvaffak eylesin , burunlarını kanatmasın , ayaklarını taşa dokundurtmasın. Saygılarımla
misafir 3 yıl önce
Aferim Chp'li gençlere.Chp zihniyetini çok eleştiriyoruz.Ama doğru işler yaptılarmıda alkışlarız.Yeterki iyi bir vatansever olsunlar.Türk-islam ülküsü yolunda ilerlesin gençlerimiz biz onları hep destekler alkışlarız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@