Trabzon'da bu yol korkutuyor

Trabzon'da heyelan yaşana yol korkutuyor.

Trabzon 10.08.2017, 12:28 10.08.2017, 12:40
Trabzon'da bu yol korkutuyor

Haber61 - Haber Servisi - Trabzon'da hayelan yaşanması sonucu yarısı çöken yol konusunda çalışma başlatılmaması vatandaşların tepsikini çekti. 


Sera Gölü ile Akyazı’nın dik yamaçlarında yer alan Dağ Mahallesi’nin yollarından biri olan bu yol sürücülerin korkulu rüyası haline geldi.

Whatsapp ihbar hattımıza gelen bu ihbarda fotoğraf da yer aldı. Fotoğrafta yolun yarısının heyelan nedeniyle kaydığı görülüyor. Uyarı levhalarının konulmasına rağmen günlerdir yol ile ilgili hiç bir çalışma yapılmaması sürücülerin de tepkisine neden oluyor.Trabzon'da bu yol korkutuyor
Yorumlar (5)
AKYAZI 3 yıl önce
YETKİLİLER BURAYI ANCAK Bİ KAZA OLUNCA FARK EDECEK İLLAİNSANLAR ÖLECEKKİ BİŞELER YAPILSIN
trabzon 3 yıl önce
Günlerdir değil 2 yıldır bu yol böyle
ŞEHZADE 3 yıl önce
Teknoloji ve imkanlar hayli ilerlemiş.Zor bir iş değil.Sadece gerekli müraacaatlar yapılıp.Dikkat çekilmeli.Her vatandaşımız bizim için çok önemlidir.
Bünyamin özdemir 3 yıl önce
Sadece bu yol değil bu yolun alt tarafında da aynı sorun var ama sağolsun yetkilerden hiçbir ilerleme görmedik ama bunun seçimide var iki yıl sonra görüşürüz
ARİF KURT 3 yıl önce
Yakında göl yolu da çökecek.aha da buraya yazdım demedi demeyim.yağmur yağınca zaten taşlar dökülüyordu göl yolun.şimdi hep şantiye zaten iyice çökecek.o zaman akyazı da iner göl yoluna.amaaaaaa 2019 daaaaa duble yol olacak oraya dimi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@