7m

7m

hyundai

tamfinans

Trabzon'da bitmek bilmeyen çile

Trabzon'da bitmek bilmeyen trafik çilesi vatandaşları isyan etme noktasına getirdi.

Trabzon 08.08.2017, 12:13 08.08.2017, 12:38
Trabzon'da bitmek bilmeyen çile

Haber61 - Haber Servisi - Trabzon'da yapımı devam eden Kaşüstü Dal-Çık kavşak projesi nedeniyle yaşanan trafik sıkıntısı her geçen gün etkisini daha da gösteriyor.


Yomra İlçesi Kaşüstü Mahallesinde uzun süredir yapımı tartışma konusu olan ve hazırlanan proje ile yapımına başlanan Dal-Çık projesi yapımı tüm hızıyla sürüyor. Bu çalışma nedeniyle neredeyse hergün yol güzergahlarında değişiklik yapılıyor. Koyulan tabelalar ve işaretlerle araç trafiğinin yönü değiştiriliyor. Bu durum ise turizm sezonunun en yoğun olduğu bu dönemde trafiği içinden çıkılamaz bir hale getiriyor. 

UZUN KUYRUKLAR OLUŞUYOR

Sabah saatlerinde Trabzon merkezden Yomra İlçesi istikametine giden araçlar sahil yolu dahil olmak üzere Değirmendere mahallesi çıkışından başlayan uzun kuyruğa girmek zorunda kalıyor. Akşam saatlerinde ise aynı trafik Yomra ilçesi istikametinden Trabzon Merkez istikametine doğru yaşanıyor. Sabah işe giderken akşam ise evlerine dönerken saatlerce trafikle boğuşan vatandaşlar isyan ederken bu soruna bir an önce çözüm bulunmasını bekliyorlar.

Trabzon'da bitmek bilmeyen çile

Trabzon'da bitmek bilmeyen çile

Trabzon'da bitmek bilmeyen çile

 

Yorumlar (12)
Ahi Vardı 5 yıl önce
Başkan botanik parkı yapmaya gitmiş, bir şey yapmayacak.
Müjdeler olsun Trabzon büyükşehir oldu!!!!
Bu millet bu kadar mı enaye?
Mustafa 5 yıl önce
Trafik 2 milyonluk kentlerden daha rezalet, yeşil alan yok, yol kenarları otopark ve belediye gelir kaynağı, raylı sistemden eser yok, ama yarın seçim olsa eminim yine vatandaşlarımız diycekler ki Tanjant geliy aklıma yine oy verdim ben oğa :)
Trafik 5 yıl önce
Çevre iller gelişiyor Trabzon geri gidiyor,ne sahili var ne yeşil alanı nede doğru düzgün akan trafiği tamamen berbat bi hal aldı Trabzon,Büyükşehir hala uyuyor
ŞEHZADE 5 yıl önce
çalışan ekip artırılmalı ve çalışmalar hızlandırılmalı.Durması işe yaramaz.Trabzon trafiği kışın bile çok yoğun bu noktalarda.
Kntrc 5 yıl önce
Gümrükçüoğlu Allah aşkına bırak bu işi artık. Rezil ettin güzelim Trabzon'umuzu
battı çıktı 5 yıl önce
yetkililerde öngörü denen bişey yok. Trafik patlıyorum diyor son 10yıldır, tanjanttan sonra ne yapılmış trabzona? şimdi battı çıktı yap, çok geç artık o battı çıktı sorunun%1 ini çözmez.
Hakan 5 yıl önce
Malesef bu Türkiye nin ortak sorunu plansız kentler yetersiz yollar ve sonuç bu
ayhan 5 yıl önce
Keşke bat-çık yapınca trafik sorunu çözülse. Şehir sahile yığılmış durumda. Çok kalabalık. Yaz sezonunda binlerce araçta şehir e giriş yapıyor. Trabzon a çok acil güney çevri yolu yapılmalı... Bunu gören bir yetkili yok mu Allah aşkına yaw???
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@