banner441

banner518

banner513

Trabzon'da belediye otobüsü dolmuşa çarptı: 5 yaralı

Trabzon'da meydana gelen kazada 5 kişi yaralandı.

Trabzon 23.01.2018, 12:40 23.01.2018, 13:09

Haber61 - Haber Servisi - Trabzon'da Belediye otobüsü ile Dolmuşun çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı.


Edinilen bilgiye göre Trabzon'un Ortahisar ilçesi Havalimanı mevkiinde Belediye otobüsü ile dolmuşun çarpışması sonucu dolmuşta bulunan 2 kadın yolcu ve otobüste bulunan 2 yolcu ile otobüs sürücüsü yaralandı. Yaralılardan 2 kadın olay yerindeki ilk müdahaleleri sonrasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine kaldırlırken iki yaralı Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesine 1 yaralı ise Fatih Devlet hastanesinan kaldırılarak tedavi altına alındı.

Dolmuşta bulunan iki kadın yaralının şok geçirdikleri ve durumlarının iyi olduğu öğrenilriken diğer yaralılar ayakta tedavi edildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (19)
uğur 2 yıl önce
Hem dolmuş şoförleri hem de belediye otobüs şoförleri kural tanımıyor. Yol vermiyor, diğer araçların önüne kırıyorlar. Trafikte kimseye saygıları yok. Can kaybı olmaması sevindirici. Acil şifalar.
İSmail 2 yıl önce
Belediye otobüsleri uçuyor dolmuş şöförlerinin çoğunun elekten geçmesi gerek içlerinde bu işi gönülden yapanlar var iş durak başkanlarında ve belediyede biter trafikte saygı önemlidir yaralılalara acil şifalar diliyorum
Memati 2 yıl önce
Kaza ile alakası yoktur belki, yasalarada uygundur ama şunu belirtmek istiyorum, havalimanı/Şana araçları çok süratli gidiyor, bu hurda araçlar ile 100-120 km ile gidiyorlar. Araçlar yenilenmelidir hem şehre yakışmıyor, hemde hizmet kalitesini düşürüyor.
arif 2 yıl önce
Dolmuş binadan çıkmış birini görmüştür.Yada apartman lambası yanmıştır.Yolcu geliyor diye yolun ortasında durmuştur.Otobüste arkadan çarpmıştır.Bunlar olağan şeyler.Örnek AvniAkerin karşısında fatih dolmuşları apartmanda ışık yansa yolun ortasında durup apartmandan çıkana korna çalıyor.
rambo 2 yıl önce
Dolmuşçular uçaklarla yarışıyor. ve dolmuşların yenilenmesi gerekiyor
Halk 2 yıl önce
Dolmuşçulardan nefret ediyoruz
A 2 yıl önce
Bu yollar ne 25 lik dolmuş işyerlerinin ne de otomatik vitesi yeni görmüş imandan değil de yakaladıktan sakal bırakmış belediye şoferlerinin BU YOLLAR RAHMANİ BİR ŞEKİLDE YOL ALMAK İSTEYENLERİNDİR.
Kokucan 2 yıl önce
Yine bilmiş klavye delikanlıları siz ne içtiniz bu kin nedir trabzında dolmuşun karıştığı kaza sayısını araştırın her gün en az 2 3 kaza var dolmuş olunca başlıyorsunuz sallamaya türkiyede kimse araba kullanmayı bilmiyor diyin olsun bitsin denetimde yok isteyen istediği gibi gidiyor sonrada istenmeyen nahoş olaylar oluyor Allah beterinden korusun biraz daha sakin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@