Trabzon'da belediye otobüsü dolmuşa çarptı: 5 yaralı

Trabzon'da meydana gelen kazada 5 kişi yaralandı.

Haber61 - Haber Servisi - Trabzon'da Belediye otobüsü ile Dolmuşun çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı.


Edinilen bilgiye göre Trabzon'un Ortahisar ilçesi Havalimanı mevkiinde Belediye otobüsü ile dolmuşun çarpışması sonucu dolmuşta bulunan 2 kadın yolcu ve otobüste bulunan 2 yolcu ile otobüs sürücüsü yaralandı. Yaralılardan 2 kadın olay yerindeki ilk müdahaleleri sonrasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine kaldırlırken iki yaralı Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesine 1 yaralı ise Fatih Devlet hastanesinan kaldırılarak tedavi altına alındı.

Dolmuşta bulunan iki kadın yaralının şok geçirdikleri ve durumlarının iyi olduğu öğrenilriken diğer yaralılar ayakta tedavi edildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2018, 13:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
uğur
uğur - 2 yıl Önce

Hem dolmuş şoförleri hem de belediye otobüs şoförleri kural tanımıyor. Yol vermiyor, diğer araçların önüne kırıyorlar. Trafikte kimseye saygıları yok. Can kaybı olmaması sevindirici. Acil şifalar.

İSmail
İSmail - 2 yıl Önce

Belediye otobüsleri uçuyor dolmuş şöförlerinin çoğunun elekten geçmesi gerek içlerinde bu işi gönülden yapanlar var iş durak başkanlarında ve belediyede biter trafikte saygı önemlidir yaralılalara acil şifalar diliyorum

Memati
Memati - 2 yıl Önce

Kaza ile alakası yoktur belki, yasalarada uygundur ama şunu belirtmek istiyorum, havalimanı/Şana araçları çok süratli gidiyor, bu hurda araçlar ile 100-120 km ile gidiyorlar. Araçlar yenilenmelidir hem şehre yakışmıyor, hemde hizmet kalitesini düşürüyor.

arif
arif - 2 yıl Önce

Dolmuş binadan çıkmış birini görmüştür.Yada apartman lambası yanmıştır.Yolcu geliyor diye yolun ortasında durmuştur.Otobüste arkadan çarpmıştır.Bunlar olağan şeyler.Örnek AvniAkerin karşısında fatih dolmuşları apartmanda ışık yansa yolun ortasında durup apartmandan çıkana korna çalıyor.

rambo
rambo - 2 yıl Önce

Dolmuşçular uçaklarla yarışıyor. ve dolmuşların yenilenmesi gerekiyor

Halk
Halk - 2 yıl Önce

Dolmuşçulardan nefret ediyoruz

A
A - 2 yıl Önce

Bu yollar ne 25 lik dolmuş işyerlerinin ne de otomatik vitesi yeni görmüş imandan değil de yakaladıktan sakal bırakmış belediye şoferlerinin BU YOLLAR RAHMANİ BİR ŞEKİLDE YOL ALMAK İSTEYENLERİNDİR.

Kokucan
Kokucan - 2 yıl Önce

Yine bilmiş klavye delikanlıları siz ne içtiniz bu kin nedir trabzında dolmuşun karıştığı kaza sayısını araştırın her gün en az 2 3 kaza var dolmuş olunca başlıyorsunuz sallamaya türkiyede kimse araba kullanmayı bilmiyor diyin olsun bitsin denetimde yok isteyen istediği gibi gidiyor sonrada istenmeyen nahoş olaylar oluyor Allah beterinden korusun biraz daha sakin


SIRADAKİ HABER

banner513