banner526

banner533

banner513

Trabzon'da Belediye başkanı Koronavirüse yakalandı

Trabzon'un Of ilçesi Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı.

Trabzon 25.07.2020, 19:17 25.07.2020, 19:48
Trabzon'da Belediye başkanı Koronavirüse yakalandı

Trabzon'da Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'nun koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Of Belediyesi'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Of Belediye Başkanımız Sayın Salim Salih SARIALİOĞLU’nun bugün (25 Temmuz 2020 Cumartesi) yapılan COVİD-19 testi POZİTİF çıkmıştır.

Son birkaç gün (20-24 Temmuz tarihleri arasında) içerinde Belediye Başkanımızla yakın temas kuran vatandaşlarımızın kendilerine birkaç gün boyunca dikkat etmeleri, yakın çevreleriyle ve aileleriyle temas kurmamaları, ateş, halsizlik ve öksürük gibi şikayetleri durumunda en yakın sağlık birimine müracaat ederek KOVİD-19 testi yaptırmaları önemle rica olunur.

Yüksek ateş, halsizlik ve öksürük gibi şikayetleri bulunmayan vatandaşlarımızın KOVİD-19 Testi için sağlık birimlerini gereksiz yere meşgul etmemeleri önemle rica olunur.

Belediye Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an evvel sağlığına kavuşmasını rabbimizden diliyor ve dualarınızı bekliyoruz.

başkan

Yorumlar (3)
haydar çapoğlu 3 ay önce
Geçmiş olsun tabi ama bu durum yalnızca kendi sorumsuzluğunun bir sonucudur. Of'ta sürekli maske anonsları yapılıyor; ama kendisini bir kez bile sokakta maske takarken görmedik. Üstelik dün kaymakamın veda yemeğinde pek çok kişiyle tokalaşıp birkaç kişiye de sarılmıştır. Yemekte sosyal mesafenin hiçbir şekilde korunmadığı ise internetteki fotoğraflardan gayet net görülüyor. Of'ta zaten vaka artışları hızlı seyrediyor; umarım bu durum bir patlamaya neden olmaz.
OFLU TÜRK 3 ay önce
OFTA YAŞIYORUM MASKE TAKAN YOK DENECEK KADAR AZ TAKANLARINDA ÇOĞU ÇENEDE ZABITA ANONS EDİYOR O KADAR BAŞKA DENETİM GÖRMEDİM ZATEN.BAŞKANA GEÇMİŞ OLSUN
davut 3 ay önce
Of'ta maske ile dolaşan bir kişi bile yok. Oflular malum Rizeli gibi davrandıkları için maalesef üzücü sonuçları oluyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@