7m


7m

hyundai

Trabzon'da asfalt seferberliği sürüyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmasına devam ediyor.

Trabzon 18.07.2018, 13:56 18.07.2018, 13:58
Trabzon'da asfalt seferberliği sürüyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki mahalle yollarında asfaltlama seferberliğine devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesinin 2018 yılı içinde kendi tesislerinde üreterek mahalle yollarına serdiği asfaltın miktarı 185 bin tona ulaştı. Her gün beş ayrı ekiple Trabzon’un farklı noktalarında çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesinin Şalpazarı ilçesi Sinlice-Şahkıranı mahallelerinde gerçekleştirdiği asfalt çalışmaları mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Söz konusu yolun 3 km’lik kısmının asfalt kaplama çalışmasını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, kalan 1,8 km’lik kısmın tamamlanması çalışmalarına da aralıksız olarak devam ediyor.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, yol çalışmaları ile ilgili yaptığı değerlendirmede çalışmalarının kalitesine dikkat çekti. Mahallelere uzun yıllar hizmet edecek yollar kazandırdıklarını dile getiren Gümrükçüoğlu, “Kesinlikle geçici işler yapmıyoruz. Uzun yıllar hizmet edecek, altyapısı olan, sağlam ve kaliteli çalışmalara imza atıyoruz. Böylece devletimizin, milletimizin imkânlarının israf edilmesinin önüne geçtiğimiz gibi sırasıyla tüm mahalle yollarımıza el atma imkânı buluyoruz. Son 4 yılda mahalle yollarımızda yaptığımız çalışmalarla Trabzon tarihinin rekorunu kırmış durumdayız. Bu yıl da hedefimiz 350-400 bin ton asfalt kaplama yapmaktır. Trabzon’umuzun belediyemiz ağında olan tüm yollarının programı yapılmıştır. İcra ettiğimiz çalışmalarımızın yanında sürdürdüğümüz çalışmalarla tüm yollarımızı standartlara uygun hale getiriyoruz” diye konuştu.

Trabzon'da asfalt seferberliği sürüyor


Yorumlar (1)
Kadirsen 4 yıl önce
Sayın belediye başkanım şu akcaabata da asfalt yapın sehirin ara sokakları berbat durumda.sahil kısmında kokudan durulmuyor otobüs garın orda laum denize akıyor lütfen buralara el atın.düşünün buralara turist gelecek ve bir daha geleceğini ben düşünmüyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@