7m

7m

hyundai

Trabzon'da Arap turiste saldıran vatandaş özür diledi!

Trabzon'da Arap turistlere "Ne Tenkyusu" diye bağırdığı videonun ardından gündeme oturan vatandaş özür diledi.

Trabzon 27.07.2017, 16:56 27.07.2017, 18:24

Haber: Şükrü Üçüncü

Trabzon'da bir Arap turistin rezervasyonu iptal etmesine sinirlenen Murat Aslan isimli vatandaşın öfkesi, sosyal medyada hızla yayılarak gündeme oturdu. 


İnternet üzerinden yaptığı konaklama rezervasyonunu iptal eden Arap turiste karşı vatandaşın öfkesi, sosyal medyada gündem oldu. Görüntülerde turiste kızan Murat Aslan isimli şahıs, turistin 'Thank you' (teşekkür ederim) sözleri üzerine, "Ne tenkyusu, yok tenk yu menk yu'' diyerek aracın camından kafa atmaya çalıştı. 

Arap turistlere öfkelenerek saldırmaya çalışan Murat Aslan, Haber61.net'e yaptığı açıklamada pişman olduğunu ve özür dilediğini söyledi. Olayın bir kavga olmadığını ve farklı şekilde lanse edildiğini belirterek "Ben arabulucu olarak oradaydım. Birşeyleri anlatmaya çalışıyorum ama arkadaşın fevri tavırları çok sıradışıydı. Ben kayınçomu sakinleştirmeye çalışırken bu sefer Arapları sakinleştirmeye çalıştım. Biz onu arayıp buluşma teklifinde bulunmadık. Biz onu aramışız, kenara çekmişiz neden böyle birşey yapalım? Sonra telefon kaydı yapmaya başladı. Kayda başlayınca ve hareket yapınca beni tahrik etti ve gayri ihtiyari hamlede bulundum." diye kendini savundu. 


TURİZM İL MÜDÜRÜ TURİSTLERDEN ÖZÜR DİLEDİ

Konuyla ilgili Trabzon Turizm İl Müdürü Ali Ayvazoğlu yaşanan olay nedeniyle Arap aileyi bularak yaşanan tatsız olay nedeniyle özür diledi. 

 

Yorumlar (27)
marjinall7 5 yıl önce
Kabalığın, yobazlığın, faşizanlığın başkenti...
kafkas 5 yıl önce
fatih....bırak bu serseliği adam ol
marjinall7 5 yıl önce
Trabzonluyum, Trabzon’u cennet gibi görüp, Trabzon Turizmine en büyük katkıyı sağlayan Araplar’dan daha fazla seviyorum bu şehri. Bana saldıracağınıza Trabzon’a para kazandıran Arap’lara saldıran kafaya saldırın. Saldırganlara saldırın. (Fikri anlamda saldırın, konuşacacak sözünüz, akledecek beyniniz varsa tabi)

Nazan Bekiroğlu, Yaşar Nuri Öztürk, Mehmet Okuyan, Nihat Genç, Senol Güneş, Sunay Akın…gibi nicelerini bağrından çıkaran şehirdir Trabzon. Lakin onları okuyan, anlayan Trabzonlu sayısı kaç?

Gerçekçi olmak lazım ki Ermeni katilleri, rahip katilleri, TAYAD’lıları linç etmeye kalkışanlar, bu şehirde daha fazla onaylanıyor. Alın teri, emek ürünü kupayı gaspedenlere taparcasına destek veriyor. Okumuyor, akletmiyor, sorgulanıyor, anlamıyor anlamlandırmıyor. Küfretmeyi, hakareti, saldırganlığı, dövmeyi ve yaşamı değil de ölümü kutsallaştırıyor. Genelleme yapmak yanlış diyenlere de şunu sorayım. Geneli böyle değil mi de genelleme yapmayım. Anlatmak istediğim sadece bu.
Fatih 5 yıl önce
kendin diyorsun başkent.. burası Türkiyenin bilinmeyen başkenti kardeş.. akıllı ol..
musa 5 yıl önce
Hadi ordan trabzon düşmanı,sen git isttanbuldaki yobazlığı gör,ırkçı bölücü kafa
ANTİARAP 5 yıl önce
NİYE BU ARAPLARA EL PENÇE DURDURUYORSUNUZ YAZIK BU TOPLUMU BU EKONOMİYİ BU DÜZENİ MAHVETTİNİZ......
murat 5 yıl önce
Türk e 1, yabancıya 2, arap a 5 bunu bilir bunu söylerim bu görgüsüzlere acımayacaksın
hakan 5 yıl önce
bugün para için kul köle olduğunuz araplara ne var ne yok satan zihniyet yüzünden yarın bu şehirde satın alacak şey bulamayacaksınız bulsanız da paranızın bir hükmü olmayacak
anticahil 5 yıl önce
adamlar geldi hem esnaf hem inşaat sektörü biraz nefes aldı..senin tuzun kuru heralde..
Sürmene 5 yıl önce
Bu kafa turizmi bitirir.. Trabzonlu istanbulda asgari ücretle iş aramaya başlar. Aferin size
Ahmet 5 yıl önce
Önce insan olmayı öğrenmeliyiz
ahmet Genç 5 yıl önce
iAllah aşkına bunlarla aynı sitede kalıyorum bir akşam misafiiırm olun bunların yaptıkları hareketleri gözünüzle gir görün ondan sonsa karar verin bunların nasıl bir insan olduklarına sabrım tükenmek üzere
Doğan avcı 5 yıl önce
Londra ya gidin bakın orda araplar nasıl el üstünde tutuluyor ama aynı ingilizler türklerle arapların arasını 100 senedir bozuyordu .. Daha yeni yeni düzeliyor aramız.. fitneden uzak duralım derim.
memati 5 yıl önce
Türk'ün Türkten başka dostu ve bağı olan topluluk yoktur!
Cecen61 5 yıl önce
Ruslara el pençe durun 20 sene olsu pislikleri hala çömlekçide duruyor
Hüseyin Akyüz, almanya 5 yıl önce
Abiler,kizar'da küfür'de Eder,taze sicacik arap dollar'i gelecekti,rezervasyon iptal para iptal,saygilar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@