banner526

banner535

Trabzon'da arabada sinema keyfi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, son olarak ‘Arabada Sinema’ etkinliği düzenledi. 

Trabzon 11.07.2020, 23:45
Trabzon'da arabada sinema keyfi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından uzun süredir sinemaya gidemeyen vatandaşlara moral olması için gerçekleştirilen ‘Arabada Sinema’ etkinliğine yoğun ilgi gösterildi. 

DEV EKRANLAR KURULDU 
Etkinlik kapsamında Yenimahalle’de bulunan İpekyolu Fuar Alanı’nda dev ekranlarda sinema sistemi kuruldu. Yaklaşık 200 aracın alındığı alanda, çevreye rahatsızlık verilmemesi için sinema filminin sesi, radyo frekansıyla araç içinden dinlendi. Sinema izlemek için alana gelenlere patlamış mısır ve meşrubat ikram edildi. Trabzonlular, yönetmenliğini Özer Feyzioğlu’nun yaptığı ve Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan "Cep Herkülü Naim" filmini seyretmenin keyfini çıkardı.

Trabzon'da arabada sinema keyfi

Ailesiyle birlikte arabada sinema keyfi yapan vatandaşlar, salgın nedeniyle aylardır sinemaya gidememenin eksikliğini yaşadıklarını söyledi.

HAYATINI KONU ALIYOR
‘Cep Herkülü Naim’ filmi, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu ediyor. İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşında olan, spor kariyerine 7 dünya rekoru, üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 altın madalya, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 Dünya Şampiyonluğu ve daha nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmde, Süleymanoğlu’nu Hayat Van Eck canlandırıyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@