alexa metrics

banner536

banner572

Trabzon'da altyapı çalışmalarına yakın takip

Trabzon Büyükşehir Belediye başkanı Murat Zorluoğlu, altyapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Trabzon 29.09.2021, 11:08
Trabzon'da altyapı çalışmalarına yakın takip

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, altyapı çalışması tamamlanan bölgelerde incelemelerde bulundu. Başkan Zorluoğlu, incelemeleri sırasında sohbet ettiği esnaf ve vatandaşlara gösterdikleri sabır nedeniyle teşekkür etti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, şehrin altyapı sorununu ortadan kaldıracak Ortahisar İçme Suyu Temini Projesi kapsamında yürütülen altyapı ve üstyapı çalışmalarını TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, KENT A.Ş. Genel Müdürü Emre Gülsever, Başkan Danışmanları Mehmet Karaoğlu ve Emre Akgün ile ilgili daire başkanları ile birlikte inceledi.
 
ŞEHRİN YAKIN TARİHİNDE GÖRÜLMEMİŞ BİR PROJE
Uzun Sokak, Maraş Caddesi, Kunduracılar Caddesi, Meydan Parkı ve Pazarkapı Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Başkan Zorluoğlu, “Ortahisar ilçemizin 47 mahallesini kapsayan 565 kilometrelik içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu, doğal gaz ve telekomünikasyon çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.  Büyükşehir Belediyesi olarak şehrin yakın tarihinde görülmemiş bir işe imza atıyoruz. Bu iş kapsamında vatandaşlarımız ve esnafımız bize büyük sabır gösterdiler. Üstyapı çalışmaları tamamlandıkça beklemelerine değdiğini dile getirmeleri, bizleri de mutlu ediyor. Uzun Sokak’ta çalışmalar tamamlandı, küçük dokunuşlar kaldı. Maraş Caddesi ve Kunduracılar Caddesi’nde çalışmalar devam ediyor. Gazipaşa ve Cumhuriyet caddemizde üst kaplamaları gerçekleştirdik. Şimdi yol çizgileri çekilecek” dedi.
 
CEPHE SAĞLIKLAŞTIRMASI YAPILACAK
Çalışmaların ardından Uzun Sokak ve Maraş Caddesi’nde dış cephe kaplamasına geçileceğini de belirten Başkan Zorluoğlu, “Çok yakında şehrimize dışarıdan gelen vatandaşlarımız farkı net olarak görecekler. Trabzon’un hem altyapısını hem de üst yapısını güçlendirmekle kalmıyoruz bir de çehresini değiştiriyoruz” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (4)
Misafir 4 ay önce
Çok yavaş ilerliyor Çok yavaş ilerliyor Çok yavaş ilerliyor Çok yavaş ilerliyor Çok yavaş ilerliyor Çok yavaş ilerliyor Çok yavaş ilerliyor
türbedar 4 ay önce
2023 e tam yetişmesi için.
nuri 4 ay önce
Çünkü Akpartiye %65 verdik. Çok az. %90 verirsek çok hızlı ilerler. Benim kafam böyle çalışıyor
Koç 61 4 ay önce
Sabah 8 akşam 5 pazar günü tatil değil sabah akşam aralıksız yapın bitirin bıktık valla.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@