Trabzon'da Akyazı Tüneli trafiğe kapatılıyor!

Trabzon'da Akyazı mevkiinde bulunan tünel, ışıklandırma çalışması nedeniyle trafiğe kapatılacak.

Trabzon 17.11.2019, 08:43
Trabzon'da Akyazı Tüneli trafiğe kapatılıyor!

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

rabzon'da Akyazı mevkiinde bulunan tüneli kullanacak vatandaşlara uyarı geldi. Karayolları Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada "Beşikdüzü-Trabzon yolunun 45. kilometresindeki Akyazı ve Beşirli tünellerinde aydınlatma sistemi montaj çalışmaları nedeniyle tüneller aralıklı olarak trafiğe kapatılacak veya çalışma ortamına göre tek şeritten kontrollü sağlanacak. Trafiğe kapalı zamanlarda ise ulaşım diğer bağlantı yollarından yapılacak" ifadelerine yer verildi.

Karayolları'ndan yapılan diğer uyarılar şu şekilde;

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Orhanlı-Şekerpınar Kavşağı kesimi Deri Organize Sanayi mevkisinde üst geçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

TEM Otoyolu'nun Kurtköy-Pendik Tersane Kavşağı arası bağlantı yolu üzerinde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü yapılıyor.

Ankara Çevre Otoyolu'nun Ankara-Niğde Otoyolu'na bağlantı kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

İzmir-Aydın Otoyolu'nun Gaziemir-Buca Kavşağı arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Anadolu Otoyolu'nun Kızılcahamam-Kazan Kavşağı kesimi 20-26. kilometrelerinde üst yapı onarım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü gerçekleşiyor.

Taşova-Erbaa-Niksar yolunun 26-28. kilometrelerinde heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım, Amasya istikametinden tek şeritten iki yönlü ve kontrollü yapılıyor.

Kayseri-Sivas yolunun 19-21. kilometrelerinde köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Siverek-Şanlıurfa yolunun 49-51. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü yapılıyor.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 45. kilometresindeki Akyazı ve Beşirli tünellerinde aydınlatma sistemi montaj çalışmaları nedeniyle tüneller aralıklı olarak trafiğe kapatılacak veya çalışma ortamına göre tek şeritten kontrollü sağlanacak. Trafiğe kapalı zamanlarda ise ulaşım diğer bağlantı yollarından yapılacak.

Çanakkale-Çan yolunun 7-13. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Murat 2 yıl önce
Ne tüneli arkadaş bir türlü bitmedi gitti
Metin 2 yıl önce
Bir tünelimiz var durmadan nedenler ortaya atilarak kapatilip vatandas mahdue ediliyor.Ya adam gibi açin yada adam gibi kapatin gitsin,iyice biktirdiniz..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@