Trabzon'da AK Partili Nadir'den CHP'li Şahin'e yanıt: Malum zihniyetlerin esiri...

AK Parti Büyükşehir meclisi grup başkan vekili Erhan Nadir'den CHP grup başkan vekili Şahin'e yanıt geldi.

Trabzon 28.04.2021, 14:24
Trabzon'da AK Partili Nadir'den CHP'li Şahin'e yanıt: Malum zihniyetlerin esiri...

Trabzon Büyükşehir Belediyes Meclisi CHP Grup başkan vekili Turgay Şahin yapmış olduğu bir paylaşımda, ABD başkanı Biden'in yapmış olduğu "Soykırım" açıklamasının Türkiye'deki yolsuzlukların üzerini örttüğünü belirtmişti.

Şahin'in yaptığı bu paylaşıma AK Parti grup başkan vekili Erhan Nadir'den açıklama geldi.

Nadir açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Büyükşehir Meclisi’nde Trabzon halkımızın teveccühüyle görev alan mevkidaşım, ABD Başkanı Biden’in 1915 olaylarını soykırım olarak nitelemesinin AK Parti’ye can suyu olacağını değerlendirmiş. Bu garabetin ilimiz yerel siyasetinden gelmiş olması hayli üzüntü vericidir, esefle karşıladık.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni zora sokacak, zan altında bırakacak Dünya kamuoyu önünde itibarsızlaştırma çabasından AK Parti Hükümetinin nemalanacağını savunmak, can suyu olacak ithamında bulunmak tek kelimeyle akıl tutulmasıdır. Bu kin dolu söylemin ilimiz yerel siyaset çevresinde üretilmiş olmasına da yazık, yazık, yazık…
Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak bizim kimsenin can suyuna ihtiyacımız yoktur, Allah’ın izniyle biz bize yeteriz. Elin Başkanını eleştirecek yerde AK Parti iktidarına böyle ithamlarda bulunmak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak hiç kimseye fayda sağlamaz aksine ülkemize zarar da verir.
AK Partimizin bugüne kadar vermediği hesabı olmadığı gibi veremeyeceği hesabı da yoktur. Bu sıralar da feraset sahibi halkımızın farkında olduğu üzere malum zihniyetlerin de esiri ve tesiri altındaki partinizin yalanlarıyla insanımızın zehirlenmemesi için hassasiyet göstererek doğruyla iştigal etmek üzere mesai sarfetmekteyiz.

Gönül ister ki maddi manevi bütün coğrafyamızın her bir ferdi ile topyekûn Türk’ü indirmeye çalışanların hakkında gelelim. Heyhat… Hamur aynı hamur, garp cephesindeyse değişen bir şey yok.
Muhalefeti susturdular, diyor. Bu mudur susturulmuş muhalefet? Bakın siz zaten can suyunuzu hep dışarıdan alıyorsunuz; ABD ile aranız bozulur, can suyunuz kesilir diye ise korkunuz o başka, bildiğinizi ardınıza koymayın? Sizi bulacak olanlar bellidir.
Türkiye’mizin sorunu milli muhalefet anlayışının olmayışıdır. Mevla sizi başımızdan hiç eksik etmesin. Muhalefeti sizler temsil ettiğiniz sürece, kibriniz tavan yaptığı, halkımıza üstten baktığınız sürece canınız da bellidir suyunuz da.
Hedef şaşırtmada ise elinize su döken bulunmaz. Tıpkı ‘yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali…’ Soykırım çamurunu Yüce Türk Milletine çalmaktan zerre taviz vermeyen (!) İl Başkanınızı “Atatürk’ün Partisi”nde halen barındıran aymazlığınız, aynı iftirayı pervasızca atabilen sözde ittifakınızın adeta dümenine oturttuğunuz HDP’yle sevdanıza at gözlüğü takarak bakan sizler; tabii ki okyanus ötesinden, yeni bir kirli ittifak sayfası açtığınız gün gibi aşikâr olan ABD Başkanı’nın her şartta sizi ve zihniyetinizdeki muhalif unsurları desteklemeyi adeta görev bellediklerini açıkça ifade eden söz ve anlaşılıyor ki eylemlerini göremiyor, görmekten imtina ediyorsunuz. Ancak AK Parti iktidarlarıyla kendini bulan halkımız ise aldatılmayacağını her defasında sizlerin suratına tokat gibi çarpıyor.
Yazık ki ne yazık…Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Mustafa61 5 ay önce
Malum zihinyeti mi sen dön bir aynaya bak sende zihniyet bile yok nadir efendi
Hürriyet 5 ay önce
Nadir efendi sizde Antalya Kepez belediye başkanı gibi ermenilerden özür dileyin olsun bitsin. Ha bu arada 128ve159ton altın nerede?
HASAN61 5 ay önce
gemiyi önce fareler terk eder sözünü hatırlatayım, akepe dağıldığında bu adama bakın bakalım nereye gidecek.
Borabay 5 ay önce
Bidon bir ananıza sövmedi, Şahıs ne dedi , üzüldük. Siz bu karakterdesiniz. Garibana efe, güçlüye köle. Malum zihniyet dediğin ABD yi incirlikten kovan zihniyet, Kıbrıs a asker gönderen zihniyet, siz ise şüleyman şah türbesini alıp kaçan zihniyetsiniz.. sizin için vatan arsa, malum zihniyet içinse uğruna can verilecek namustur. Anlamazsınız ama yinede söyliyeyim.
Bilenbiri 5 ay önce
Senin zihniyetin HDP, PKK dan oy dileniyor..!
Bilenbiri 5 ay önce
Halk ekmekten ekmek aldım,dedimki tezgahta ki kıza bu kabin çok eski dedim hijyenik değil pis EKREM bey değişsin dedim
Dediki nerdee...!Hemen sıradaki abla atladı..
Hizmete bak sen ,dedi....!(20 yıllık hizmet Ekremin oldu)
Bende ana arterdekiler lüks mahalledekiler niye pis....abla bişey diyemedi gitti...!
Zihniyet meselesi....!
doğan yıldız 5 ay önce
nihat genç neden biden e posta koymadı. bekliyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@