vardallar

Trabzon'da abart egzoza geçit yok

Trabzon'da bir araç daha abart egzoz nedeniyle trafikten men edildi.

Trabzon 16.09.2021, 21:35
Trabzon'da abart egzoza geçit yok

Haber61 Haber Servisi

Trabzon'da son dönemde sıkı şekilde uygulanan abart egzoz kontrolleri devam ediyor.

Edinilen bilgiye göre; Bugün akşam saatlerinde Ortahisar İlçesine bağlı Beşirli Mahallesi'nde yapılan denetimlerde bir aracın gürültü çıkartarak çevreye rahatsızlık verdiğinin tespiti üzerine,  araçta yapılan incelemede abart egzoz olan araca  2918 sayılı KTK'nın emrettiği maddelere istinaden idari para cezası uygulanarak, trafikten men edildip sürücünün 20 ceza puanı düşürüldü.

Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada "Vatandaşlarımızın huzur ve sükununu bozan abarth egzozlu araçlar ile trafik güvenliğini tehdit eder nitelikte araç kullananlara yönelik denetimler, vatandaşlarımızın haklı şikayetleri ve re'sen tespitlerimizle devam edecektir." ifadelerine yer verildi.


Yorumlar (14)
Okur 1 ay önce
Sonuna kadar destekliyoruz. Umarım devam eder.
Cinsı 1 ay önce
Halk da ihbar etsin artık .. ben gördüğüm yerde arıyorum dağda bayırda farketmez ...
Selim Gedikli 1 ay önce
Tek bir tane dahi kalmasın bu terbiyesizlerden.
Koç 61 1 ay önce
Sadece Eksoz değil gecenin 2'sinde 3'ünde yüksek sesli müzik dinleyenlere de ayar verilmesi lazım bunun için bekçi kardeşlerimizin yardımını bekliyoruz.kiminin hastası var kiminin bebeği var. Birde sivil trafik denetçiliği şartları yeninden düzenlenmeli ve yaygınlaştırılmalı."40 yaşında olmak gibi yaşlan bu işin ne alakası var insan 7 sinde ne ise 70 inde de odur.
Murat 1 ay önce
Bekçiler kızların intasını almakla meşgul reis.
kara bayram 1 ay önce
il emniyet müdürü hiç bir iş yapmasa, sadece bu saygısızları cezalandırsa, sevabı onu ahirette kurtarır.Allah ondan razı olsun.
Asuman 1 ay önce
Lütfen okul servislerindeki havalı korna sistemide kontrol edilsin. Terbiyesizler mahalle aralarında bile saat farketmeksizin geçerken çalışıyor çocuklarımız korkularına yataklarından fırlıyor . 155 plaka söylüyoruz ama ilerleme olmuyor. Lütfen bu konuda da çalışma başlatılsın
iskorpit 1 ay önce
Allah razı olsun Emniyet görevlilerimizden.
Esnaf 1 ay önce
Keşke belediye de emniyet gibi işini yapsa da ruhsatsız iş yerlerini kapatsa ama, nerede o belediye ancak seyyarcılara güçleri yeter zabıtanın vAllaha ruhsatsız iş yerlerine gerekli müdahaleyi yapmayan kimlerse sizleri yüce ALLAH a havale ediyorum hakkımıda helal etmiyorum eğer inanıyorsanız öteki tarafta iki elimde yakanızda olacak maaşınızı helal kazançmış gibi evinize götürüyorsunuz yazık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@