Trabzon'da 6 bin kişi birlikte iftar açacak

Trabzon'da 6 bin kişi aynı anda iftar açacak.

Trabzon 31.05.2017, 16:12 31.05.2017, 16:40
Trabzon'da 6 bin kişi birlikte iftar açacak

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, 6 bin kişi ile beraber oruç açarak Trabzon'dan dünyaya bir kez daha birlik ve beraberlik mesajı vermeyi planladıklarını bildirdi.


Gümrükçüoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, her yıl geleneksel olarak düzenledikleri "Şehir İftarı"nın bu yıl 2 Haziran Cuma günü Yavuz Selim Stadı'nda gerçekleştirileceğini belirtti.

Yaklaşık 6 bin kişinin bir arada oruç açması planlanan iftar programını Gaziosmanpaşa Belediyesi ile birlikte organize ettiklerini vurgulayan Gümrükçüoğlu, iftar programına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun da katılacağını ifade etti.

Gümrükçüoğlu, ramazanda bir arada olmanın ve birlikte oruç açmanın önemli olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti:

"İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'nun, Valimizin ve milletvekillerimizin yanı sıra İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyemiz yetkililerinin de bizlerle olacağı iftar programına halkımızı davet ediyorum. Ramazan birliktir, beraberliktir, paylaşmaktır. Bizler Trabzonumuzda bunu en güzel şekilde yaşıyoruz. 6 bin kişi ile beraber oruç açarak Trabzonumuzdan dünyaya bir kez daha birlik ve beraberlik mesajı vermeyi planlıyoruz."

 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Alex 4 yıl önce
İnşAllah ihtiyaçlı insanlar olur akbabalar değil...
Adem 4 yıl önce
Alex kardeşim halka açık olan bir iftar 6 bin rakamı yazıyır orda
murat 4 yıl önce
bunlar ihtiyaçlıların gözüne üfler mi kesin yalaka tayfası dolar oraya haram zehir zıkkım olsun
Ayşe 4 yıl önce
Biz mutfakta bir kaç kişi yiyoruz da mutfak karışıyor.Merak ettim.o kadar kişi nasıl yiyecek?
ilhan 4 yıl önce
o kadar insana nasıl hizmet edilecek self servismi ve sponsoru kim masrafı belediye mi karşılayacak eğer belediye karşılayacaksa kimin parasıyla karşılayacak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@