7m


7m

hyundai

Trabzon'da 6 araçlık zincirleme kaza!

Trabzon'da zincirleme kaza meydana geldi.

Trabzon 28.05.2021, 19:04 28.05.2021, 20:04
Trabzon'da 6 araçlık zincirleme kaza!

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde Yeni Sahil yolu üzerinde bulunan Forum Kavşağında Yomra istikametine giden araçların karıştığı kaza meydana geldi.

F.Ö idaresindeki 53 HB… plakalı otomobil, K.Ç. idaresindeki 44 ABU… plakalı otomobil ve B.P. idaresindeki 61 Bp.. idaresindeki otomobillerin yavaşlaması sonucu ile yine aynı yöne sol şeritten gitmekte olan S.D. idaresindeki 61 ACV… plakalı otomobilin ani frene basmasıyla arkasındaki araçlar olan A.M. idaresindeki 61 ADL.. ve M.K. idaresinde 34 NYL… plakalı araçların da duramayarak ona çarpması sonucu 6 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası gerçekleşti.

Kazada bir kişi yaralanırken yaralı H.A KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’na kaldırılırken durumunun iyi olduğu belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


Yorumlar (3)
Görünen köy. 1 yıl önce
Sürüşlerde yakın takibe riayet etmenin ne kadar güvenli ve önemli bir detay olduğu görülüyor! Bu kuralı seyir halinde olan her araç sürücüsü trafiğe saygı çerçevesinde görmeli! Herkese geçmiş olsun! Bu kazadan toplum ve sürücüler olarak ders çıkarmalıyız!
Ali 1 yıl önce
O kavşakta trafik kuralından haberi olmayan cahil bir sürücü kesimi var,, sağa dönüşte sağ taraftaki yavaşlama şeridi yerini yolun orta şeridinde yavaşlamaya çalışan ve bir anda dönüş yapan bir cahil ve baş belası bir kesim var onların yüzünden bu kazalar hep olacak maalesef.
Burak 1 yıl önce
Trabzonda herkesin her zaman acelesi var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@