banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzon'da 5 ilçeye doğalgaz müjdesi

Trabzon'da 5 ilçede doğalgaz çalışmaları kısa süre içinde başlayacak.

Trabzon 25.02.2018, 19:44
Trabzon'da 5 ilçeye doğalgaz müjdesi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Sürmene, Araklı ve Hayrat ilçelerinde doğalgaz çalışmalarına başlandığını; Yomra, Arsin, Maçka, Vakfıkebir ve Beşikdüzü ilçelerinde de çalışmalara kısa sürede başlanacağını bildirdi.


 
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Aksa Karadeniz Doğalgaz, denetim ve müşavir firma ve doğalgaz iç tesisat firmalarının yetkilileriyle bir araya gelerek Trabzon’daki doğalgaz çalışmalarını masaya yatırdı. Büyükşehir Belediyesinin Olimpiyat Parkındaki sosyal tesislerinde düzenlenen programda Trabzon genelinde doğalgaz çalışmalarında büyük ilerlemeler kaydettiklerini ifade eden Gümrükçüoğlu, saha çalışanlarına Trabzon halkı adına özel olarak teşekkür etti.

Trabzon'da 5 ilçeye doğalgaz müjdesi
 
ORTAHİSAR, OF VE AKÇAABAT’TA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Doğalgazın Trabzonlulara her açıdan konfor sağladığını ve çok daha ekonomik olduğunu belirten Gümrükçüoğlu ilçelerde sürdürülen doğalgaz çalışmaları hakkında katılımcıları bilgilendi.

Başkan Gümrükçüoğlu konuyla ilgili olarak özetle şunları kaydetti: “Ortahisar ilçemizde doğalgaz çalışmalarımıza aralıksız olarak devam etmekteyiz. Burada çok önemli sonuçlar aldık, çalışmalarımızda çok büyük ilerlemeler kaydettik. Aynı şekilde Of ilçemizin doğalgazla buluşturulması yüzde 90’nın üzerinde tamamlanmıştır, gerekli görülen çalışmalara devam edilmektedir. Akçaabat ilçemizin Yıldızlı ve Söğütlü mahallelerine gaz arzı sağlanmıştır. Bu mahallelerimizde çalışmalarımız devam etmektedir ve Akçaabat ilçe merkezine doğru bu çalışmalar sürdürülmektedir. Kısa sürede ilçe merkezine de doğalgaz ulaştırmış olacağız. Ortahisar, Akçaabat ve Of ilçelerimizin yanı sıra diğer ilçelerimize doğalgaz ulaştırmak içinde çalışmalarımızı ivedilikle sürdürüyoruz. Sürmene, Araklı ve Hayrat ilçelerimizde doğalgaz çalışmalarımıza başladık, devam ediyoruz. Yomra ve Arsin ilçelerimizde hazırlıklarımızı tamamladık, kısa sürede çalışmalarımıza başlayacağız. Maçka, Vakfıkebir ve Beşikdüzü ilçelerimize doğalgaz ulaştırmak için ise hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Hazırlıkların tamamlanmasıyla bu ilçelerimizde de çalışmalarımıza başlamış olacağız.”

Trabzon'da 5 ilçeye doğalgaz müjdesi

 
Başkan Gümrükçüoğlu, “Bu vesile ile her alanda şehrimizin önünü açan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, şehrimizin evladı İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın Berat Albayrak’a, gerek yüklenici firma ve gerekse iç tesisat firmalarının yetkiliklerinden saha çalışanlarına kadar emek harcayan herkese Trabzon halkı adına teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.
 
Toplantıda Aksa Karadeniz Doğalgaz Bölge Müdürü Salih Ayaydın da hazır bulundu.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
Aydın 3 yıl önce
Boztepeye ne zaman gelecek ? 2020
Doktor TS 3 yıl önce
Korka korka yıkanmaktan bıktım artık. Doğalgaz istiyorum...
sungur 3 yıl önce
Trabzonun en büyük mahallesi olan Çukurçayır da hala gaz yok. Kaş üstü gibi hem yerleşim yeri hemde büyük kurumların olduğu yerde gaz yok. 11 senedir Trabzondayım 11 sene öncede gaz geliyordu hala gelecek.
fatih kuru 2 yıl önce
en cok abonesı olan yomraya bir kazma haLA vurulmadi.bu gıdişle bir kac yıl dahada gelmezz.
akzaabat 3 yıl önce
Şu bir gerçek ki bu işi yüzünüze gözünüze bulaştırdınız. Her sene bir km döşenmiş olsaydı şimdi Akçaabat'a gelirdiniz. şimdi müjde verdik diye seviniyorsunuz.
???? 3 yıl önce
Çarşıbaşını havadan geçecekler herhalde Nerde Levent ustabaşı niye sormadı onu ????????‍♂️????????‍♂️????????‍♂️
kemerkayalı 3 yıl önce
çukurçayıra gelecek olan gaz boruları bir yıldır bahçecik gölçayır yol ayırımında duruyor 1 cm döşenemedi boş laf.
B. Avcı 3 yıl önce
Bu kadar mahallelerin bir çoğuna doğalgaz verildi trabzonun öne önemli yeri olan merkeze doğalgaz henüz gelmedi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@