Trabzon'da 41 işyeri satışa çıkarılıyor

Trabzon'da havaalanı mevkiinde Ortahisar Belediyesi öncülüğünde yapılan 41 işyeri satışa çıkarılıyor

Trabzon'da 41 işyeri satışa çıkarılıyor

Trabzon’un Ortahisar ilçesi Pelitli Kentsel Yenileme Projesi'nde yapımı tamamlanan 41 işyeri satışa çıkarıldı.

 

Ortahisar Belediyesi ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ)'nin ortaklaşa yürüttüğü Pelitli Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi'nde yapımı tamamlanan 41 adet işyeri açık artırma usulü ile satılacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzon Uluslararası Havalimanı'na hemen yanından bulunan işyerlerinin Ortahisar'ın yeni ticaret merkezi haline geleceğini söyledi.

Başkan Genç, "Pelitli Kentsel Yenileme Projesi kapsamında TOKİ tarafından yapılan 41 adet işyeri açık artırma usulüyle satılacak. Şehrimize hava yoluyla gelen turistlerin ve ziyaretçilerin alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabileceği yeni bir ticaret merkezi konumunda. Havalimanı bitişiğinde ve sahil yolu üzerinde yer alması buranın ticaret potansiyelini son derece artırıyor. Burada yapılacak olan yeşil alanlar, sosyal donatı alanları ile yeme ve içme mekanları buranın cazibesini daha da artıracaktır. Ve şehrimizin yeni bir ticaret üssü haline gelecektir. Satışlar 22 Mart Perşembe günü Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi'nde saat 14.00'da gerçekleştirilecek” dedi. 

Trabzon'da 41 işyeri satışa çıkarılıyor

Trabzon'da 41 işyeri satışa çıkarılıyor
Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 13:26


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cebrail
Cebrail - 10 ay Önce

Güzelde kimlere söz verildi oralar acaba ?

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441