Trabzon'da 4 kişinin hayatını kaybettiği kaza hakkında imza kampanyası!

Şüphelinin tutuksuz yargılanması nedeniyle imza kampanyası başlatıldı

Trabzon 22.08.2017, 16:24 13.07.2020, 13:51
Trabzon'da 4 kişinin hayatını kaybettiği kaza hakkında imza kampanyası!

Trabzon'un Yomra ilçesinde geçtiğimiz ay gerçekleşen ve 4 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasının ardından kazaya sebep olduğu gerekçesiyle hakkında işlem yapılan B.H.'nin tutuksuz yargılanması tepkilere yol açtı.

Mahkemenin tutuksuz yargılanmasına karar verdiği B.H.'nin neden olduğu kazada hayatını kaybedenlerin akrabaları, imza kampanyalarının düzenlendiği Change.org üzerinde imza kampanyası başlattı. Kampanyayı açan Emine Gürsoy, B.H.'nin tutuklu yargılanması için imza kampanyası başlattığını belirterek yaptığı bilgilendirmede şahsın ehliyetsiz olduğunu da vurgulayarak en ağır cezayı almasını istediklerini kaydetti.  Gürsoy "Bir imzada siz atın duyulsun birilerinin kulağına gitsin artık bizimde içimiz soğusun." ifadelerini kullandı.

Ayrıca sitede yapılan bilgilendirmede kampanya mektubunun Cumhurbaşkanı Başbakan, Adalet Bakanı, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, Hukuk Hizmetleri Başkanı ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanına iletileği kaydedildi.

kaza

Yorumlar (6)
ibrahim çevik 3 yıl önce
O akrabalara bir öneri, bu velet'i kurtaran belediye başkanı ve Bakana hesap sorun. Sizin kazanız 6. kazası ve hepsine ona sahip çıkıp dışarı alan şahıslara hesap sorun, açıkcası oy verdiğiniz belediye başkanı ve bakan bu işin esas sorumlusudur.
Türkday 3 yıl önce
Ülkemdeki adalete bak.
siz bilirsiniz beyler 3 yıl önce
adaletin olmadığı yerde anarşi başlar. burası trabzon
61 3 yıl önce
Ülkede adalet mi var ki?
barış 3 yıl önce
Son yıllarda aldığım en üzücü haber bu. bunlarda teröristtir..
fatih 3 yıl önce
adalet ? o ne ya yemekmi ne bilgisayar oyunumu :))

Gelişmelerden Haberdar Olun

@