Trabzon'da 23 Nisan coşkusu böyle yaşandı

Trabzon 23 Nisan'ı İstiklal Marşı'yla kutladı

Trabzon 23.04.2020, 20:15 23.04.2020, 21:16

Haber61 Haber Servisi

31 ille birlikte sokağa çıkma yasağının uygulandığı Trabzon'da 23 Nisan coşkusu saat 21.00'de okunan İstiklal Marşı ile başlayan kutlamayla yaşandı.

İstiklal Marşına vatandaşlar, pencere ve balkonlardan katılarak destek verdi. Ardından 23 Nisan şarkıları eşliğinde coşku devam etti.

Haber61 TV o anları canlı olarak ekranlara getirdi.

Yorumlar (5)
İnsan 7 ay önce
Camoka adlı vatandaş,tabi ki ALLAHIN nizamı yaşasında 23 nisan kutlamalariyla istiklal marşımızı okumayla ALLAHIN nizamının ne alakası var 23 nisan kutlayanlar istiklal marşı okuyanlar Allahsız nizamsıž,dinsiz mı oluyor siz ve sizin gibi zihniyetsiz,fikirsiz,yobaz,sözde müslüman olan ama islamın mantığını anlamını anlamamış müslümanlıgı sadece namaz kilmaktan ibaret olduğunu sanan boş kafalar yüzünden yıllardır bu ülke bu toplum zarar görüyor yeter artık düşün bu milletin yakasından,insanlara hastalıklı zihinlerinizle zarar vermeyin,islamı,müslümanlığı lekelemeyin artık...
Camoka 7 ay önce
Yaşasın Allah cc nizamı yaşasın şeriat
Fehmi koraltan 7 ay önce
Şimdi şu kendini dindar zannediyor..Yaşasın Allah ne demek.. Allah’ın yaşam diye bir olgusu mu var... Beyinsiz..Amaç provake etmek..
Devinim ATADAN 7 ay önce
çocuk mudur nedir hiç yazmaya gerek yok belliki ne yazması gerektiğini bile yazamamış Allah herşeyden münezzehtir şeriat ta insanın içindedir laik bir ülkede yaşıyoruz istiyorsan git arabistan da yaşa
Alphan İnan 7 ay önce
GAZİ MUSTAFA KEMAL PAŞA SİZİNLE GURUR DUYUYOR.HELAL OLSUN SİZE.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@