banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzon'da 19 Mayıs'ı kutlayanlara hakaret eden doktora suç duyurusu yapıldı

Büyük tepki çeken doktor Zengin hakkında Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık suç duyurusunda bulundu.

Trabzon 21.05.2020, 12:00 21.05.2020, 12:12
Trabzon'da 19 Mayıs'ı kutlayanlara hakaret eden doktora suç duyurusu yapıldı

Trabzon Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Onkoloji Uzmanı Dr.Ahmet Zengin, sosyal medya hesabında 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlayanlara yönelik "Buna bayram diyen şerefsiz ve şahsiyetsizdir, din düşmanı zihniyeti kınıyorum” ifadelerini kullanmış ve ardından yaptığı açıklamada "Sayfam çalındı" diyerek bu ifadelerin kendisine ait olmadığını iddia etmişti.

Büyük tepki çeken doktor Zengin hakkında Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık suç duyurusunda bulunacağını açıklamıştı.

Bıyık, sosyal medyadan yaptığpı açıklamada doktor hakkında suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

Bıyık yaptığı açıklamada "Onkoloji Uzmanı Dr. Ahmet Zengin hakkında, Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundum. Bu düşüncedeki insanların gerekli cezayı almaları için hukuki mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (16)
uğur 4 ay önce
başkan adamsın helal olsun diğerlerine mesaj olsun
Serdar 4 ay önce
Helal sana baskan
M. M 4 ay önce
Canımızı emanet ettiğimiz vatan hainleri bu ülkede hala ulu önder Mustafa Kemal Atatürke dil uzatıyor ise bu tür düşünceler aklından bulsun. Sayın Başkan iyiki varsınız.
Remzi_1461 4 ay önce
Bin yıllık ecdamıza,Allah'ımıza,Peygamber'imize küfredenlere,zulüm 1453 yılında başladı diyen bizansın torunlarına aynı tepkiyi koyup suç duyurusunda bulundu mu acaba?Bir vatandaş olarak merak ettim!
Nil 4 ay önce
Doktor olmuş ama insan olamamis limin sayesinde o mevki makama geldi acaba merak ediorum Allah sizin gibileri bildiği gibi yapsın yazıklar olsun boyle zihniyete nekdr karalarsanız.karalayin bu isim sönmeyecek
gökhan 61 4 ay önce
senin gibilere küfür edeceksin
Misafir 4 ay önce
Sizde doktor la aynı ducencedesınız herhalde
Vatandaş 6161 4 ay önce
Haşa inancımıza ve dini değerlerimize küfür etseydi bu kadar çok konuşulmazdı. Bu adamı sevmek haşa dinin üstünde bir zorunluluk mu ? İsteyen sevsin isteyen sevmesin korkunuz nedir sizin ?
Rasim 4 ay önce
Utanmadan adını Vatandaş koymuşsun. Sen vatandaş isen ben değilim. Vatandaş6161 miş , pehhh. hava cıva boş kafa.
Ercan Arslan 4 ay önce
Ben sn Zengini tanıyorum. Ona bu sayfadan hain diye sallayan Klavye Delikanlılarını hatta Sn Bıyık ı yelek cebinden çıkartır. O paylaşımı yapıp sonra ‘kıvıracak’ karakterde de değildir ancak siz dedikodu merkezine malzeme taşıyanlara laf anlatmak zor ki ne zor.
King 4 ay önce
O önce o ettiği kufurlerin hesabını verecek..öyle geri vites yapıp ben yazmadım işini geç..cebinden çıkarırmış ,belli vatan millet sevgisi..
Alp TÜRK 4 ay önce
Bu milletin değerlerine küfür edip öyle Makam ve mevki peşinde koşma işi bitti yok artık...küfür et Başhekimlik gelsin... küfür et vekillik gelsin... Bitti o iş.. takipçisiyiz bakalım ne ceza gelecek..
volkan 2561 4 ay önce
İnşAllah KTÜ rektörlüğü de ki sanmıyorum ilgili kişi hakkında soruşturma başlatır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@