banner556

Trabzon CHP’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarına tepki!

CHP Trabzon il Başkanı Güzide Uzun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Trabzon ziyaretinde yaptığı konuşmaya tepki gösterdi

Trabzon 26.08.2019, 12:10
Trabzon CHP’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarına tepki!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon’da yaptığı toplu açılış ve konuşmanın ardından CHP’den açıklama geldi. CHP il Başkanı Güzide Uzun yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı konuşmada yer alan ifadelere tepki gösterdi.

Güzide Uzun’un açıklaması şu şekilde:

Ekranlarda beton yığını Trabzon; halkına ve tüm Türkiye ye izlettirilirken bugün, 216 projenin resmî açılışının yapıldığının haberi ile gülümsedik, Yatırım bedelinin bir milyar üç yüz altmış beş milyon olduğu ve Trabzon yatırım adasının endüstri bölgesinin 7 bin insana istihdam kazandıracağının müjdesi ile sevindik çok.17 yılda 30 katrilyon liralık yatırım yapıldığını duyunca hele “Biz çok nankör müyüz acaba?” diye hüzünlendik. Trabzon’da eğitimden sağlığa her alanda Şehrin çehresinin değiştiğini dinleyince çehremiz benzimiz niye sapsarı acaba sorusu geldi aklımıza, hastaya müşteri uygulamasının en açık şekli “şehir hastanesinin“ Akyazı stadının yanına yapılacağı haberi ise zaten çok bayatlamıştı diye umursamadık ,Trabzon’un Dünyanın her yerinde bilinen bir şehir haline geldiği İfade edilince evet gerçekten öyle diye pes ettik ,en sonunda kendi deyiminiz ile”lafla peynir gemisi yürümez” cümlesi çok yakıştı gerçekten!!!!

Ve beklenen “Eyyyy Ce-ha-pe ,bay Kemal ne kadar da teröristsiniz” gibi tanıdık bir cümle ve “milletini seven Trabzonlular teröristlerle birlikte İstanbul’u yönetene,tatil yaparak çalışmayana teslim edilemez “gibi bir cümle de çok yakıştı doğrusu!!!!.

güzelim kadim kentin çok değil 30 yıl öncesini bilenler her şeyi anlıyordu oysa. kentin hafızası ile oynamanın, Öz evladına hakaret etmenin, O nu aşağılamanın karşılığı İstanbul, güzel günlere gebe ve biz bunu biliyoruz.

Tonya, güzel ilçemiz livalabo yaylasına çimento fabrikası kurma girişimi ,taş ocakları ve Heslerin verdiği zarar anlatılırken tarafımızdan bir zamanlar, nasıl da turizm aklınıza hiç gelmemişti. Sizlere çok geçmiş olsun artık Trabzon uyumuyor.

Yorumlar (20)
Trabzonlu 1 yıl önce
Trabzon şehri Reis'inin yanında. CHP ise HDP ile yanyana.... şapkayı öne koyup düşünmeli......
doğan yıldız 1 yıl önce
katil terörist osman öcalan ı trt ye kim çıkardı.
galip demir 1 yıl önce
sen kimsin de Trabzon adına genelleme yapıyorsun ??? sen kimin yanında olursan ol biz fetöşçülere açılımcı ergenekoncu cumhuriyet düşmanlarının asla yanında olmayız. Vatanımızın bayrağımızın yanındayız...
Hasan 1 yıl önce
Herkes kendi adına konuşsun lütfen. "Ben Reisin yanındayım" demeniz yeterli.
Bende Trabzonlu 1 yıl önce
Dolmabahcede PKK ile masaya kim oturdu
Oslo da ( norvec) pkk yla masaya kim oturdu
Van da binlerce pkk li teröristleri devleti savcisiyka bu ülkeye kimler soktu
Bunlarin cevabini verin de ondan sonra bakalim kim teröristlerle kol kola olmus
Horyanli kazim 1 yıl önce
CHP siz bu zamana kadar dinle ugraşmaktan başka ne yaptınız,
sadettin 1 yıl önce
Diyanette artık kadın başganlarımız var. din de güncellendi çok şükür tayyip erdovan sayesinde... onunla aynı yolda yürümek ibadettir ona dokunmak ibadettir... elindede Kuran var çok şükür...dilinde ki yalanında önemi yok. cami yaptı.. bismillah diyerek kilise açması da önemli değil. sarayı papa açtı ama müslümanız çok şükür. camileri halk nefret etti hocalar siyaset yapıyor diye ama önemli değil akpartiyi övüyorlar.
salih 1 yıl önce
DEVLET BAŞKANIM Her şeyimizle yanındayız.
abdi abi 1 yıl önce
trabzon ak parti zamanında aldığı yatırımı hangi chp veya dsp döneminde almıştı..trabzonlu herşeyin farkında...
ggg 1 yıl önce
meee meee
Serko61 1 yıl önce
Öyle demeyin reis araklida resteront açtı yüzünüze gözünüze dursun...
Gurbet Trabzon 1 yıl önce
Bırakın konuşsun,işi gücü nifak,hayatımda tatil yapmadım deyip İmamoğluna gönderme yapması zaten tam komedi insana sormazlarmı o zaman Marmarisdeki 300 milyonluk yazlık saray neyin nesi
mustavaakpati2021 1 yıl önce
Tırabzon ak pati zamanında açılan vaprikalar ıs mirkezlerı havaalani tastaneler gözınıze tursun. bunlar dis guclerın uyunu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@